Cuma, Mayıs 24, 2024
Ana SayfaÜlkelerAmerikaLos Angeles Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

Los Angeles Dil Okulları ve Dil Eğitimi Fiyatları

-

Los Angeles Dil Okulları konusunda en basit anlamında ülkemizde iş başvurusunda bulunurken karşımıza çıkan şartlardan birisi de yabancı dil bilmektir. Devlet ve özel okullarda yabancı dil eğitimi verilse de bazıları için yetersiz kalabiliyor. Bu yüzden de kendilerini geliştirmek isteyen kişiler, öğrenciler yurt dışında eğitim veren dil okullarına yöneliyor. Amerika ise dil eğitimi için tercih edilen ülkeler arasında birincidir.

Amerika Dil Okulları Fiyatları

Amerika dil eğitimi konusunda oldukça gelişmiştir. Yurt dışında yabancı dil eğitimi almaya karar verdiğinizde önünüze pek çok seçenek çıkacaktır. Amerika’da okumaya karar verdiyseniz bu yönden oldukça şanslı sayılabilirsiniz. Kalacağınız süreye göre ya da seçeceğiniz olanaklara göre, şehre göre dil okullarının fiyatları değişmektedir. En ucuz dil okulu fiyatına göre değil, size en uygun olanaklara sahip dil kursunu seçmeniz gerekiyor. Amerika’da okumak hem size yabancı dil hem de özgüven kazandıracaktır. Ortalama bir fiyat verecek olursak Amerika’da yabancı dil eğitimi almanın fiyatı 400 Dolar’dır.

Los Angeles Dil Okulları

Los Angeles Dil Okulları Fiyatları

Los Angeles dil okullarının eğitim konusunda ne iyisi olduklarını söyleyebiliriz. New York’tan sonraki en kalabalık ikinci şehirdir. Bu görkemli şehirde pek çok tiyatro, sinema, konser vb. etkinlikler düzenleniyor. Bu sayede dil eğitimi görürken kendinize bir şeyler katabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Los Angeles dil okulu fiyatları ise yine süreye, bölgeye, olanaklara ve ders saatlerine göre değişiyor. Los Angeles dil okulu fiyatları en düşük 1919 TL, en yüksek 95.585 TL olarak karşımıza çıkıyor. Karar vermek için tecrübeli bir danışmana danışarak, fiyat alabilirsiniz.

Los Angeles Dil Okulları

Aşağıdaki fiyatlar haftalık 20 ders saati ve 4 haftalık için geçerlidir.

EC, Los Angeles: 1456 USD

Kaplan International: 1400 USD

ELS: 1216 USD

KINGS Education: 1266 USD

FLS Citrus College: 1360 USD

CLA Language Academy: 1232 USD

Fiyatlar sezona ve programlara göre değişiklik göstermektedir.

Dil Okulları için tıklayınız.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol