Home Mekanlar Ankara Rakını Al Gel Mekanlar

Ankara Rakını Al Gel Mekanlar

0
7669
Ankara Rakını Al Gel Mekanlar

Sizler için Ankara Rakını Al Gel Mekanlar listesi hazırladık. Son dönemlerin trend konseptlerinden rakını al gel uygulaması, büyük bir ilgi görmektedir. Alkol fiyatlarının da bu denli arttığı dönemde, tutan bu konsept pek çok alkol mekânlarında rağbet görmeye başlamıştır. Ankara rakını al gel mekanları da insanlar tarafından rağbet görmeye başlamıştır. Rakı severlerin büyük bir zevk ile uğradığı mekânları siz değerli okurlar için listeleyeceğiz. Eğer Ankara’da yaşıyor ve hoşunuza gidecek bir rakını al gel mekânı arıyorsanız, yazımızı okumaya devam ediniz.

Ankara Rakını Al Gel Mekanlar

Fiz Meyhane Ankara

Fiz Meyhane Ankara

Rakını al gel konseptini buram buram yaşatan Fiz Meyhane, sevdikleriniz ile vakit geçirmekten sıkılmayacağınız bir mekân olarak karşımıza çıkar. Birbirinden şahane lezzetlerin sunulduğu bu mekânda, kendi rakınızı götürüp mekânın tadını çıkarabileceksiniz. Ankara’nın gözde mekânları arasında yer alan Fiz Meyhaneyi keşfetmediyseniz eğer, daha fazla vakit kaybetmeyin deriz.

Adres: Mutlukent, 1946 Sokak, No:3 06800 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 326 43 66
Konum için tıklayınız.

Kebapçım Necdet Ankara

Kebapçım Necdet Ankara

İsminden de anlaşılacağı üzere, muhteşem kebapların yapıldığı bu mekânda kendi götürdüğünüz rakı ile anın tadını çıkaracaksınız. Birbirinden harika mezeleri ile de büyük bir beğeni toplayan bu mekân, Ankara’nın en sevilen mekânları arasında yerini almış durumdadır. Büyük bir beğeni toplayan bu şahane mekân, 10:00 ile 02:30 arasında hizmet vermektedir. Anadolu mutfağından, ocakbaşı hizmetine kadar pek çok hizmet müşterisine sunan bu mekânda vaktin nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız.

Adres: Kavaklıdere, Tunus Caddesi, No:5/A 06680 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 417 00 63
Konum için tıklayınız.

Yaren’s Saklıbahçe Ankara

Yaren’s Saklıbahçe Ankara

Canlı müziğin yer aldığı bu mekânda, rakını al gel konsepti de büyük bir beğeni toplamaktadır. Izgara çeşitlerinin hâkim olduğu Yaren’s Saklıbahçe’de 09:00 ile 00:00 arasında hizmet alabilirsiniz. Kahvaltıları ile de meşhur olmuş bu mekânda, sevdikleriniz ile doyasıya vakit geçirebilirsiniz. Mezeleri ile cezbeden bu mekâna uğramadan Ankara’dan ayrılmayın deriz.

Adres: İncek, Seçkin Sokak, No:21 06830 Gölbaşı/Ankara
Telefon: 0312 460 1960
Konum için tıklayınız.

Deniz Hakimin Yeri Ankara

Deniz Hakimin Yeri Ankara

Şahane mezeleri ile büyük beğeni toplayan bu mekânda, rakını al gel konsepti ile anın tadını çıkaracaksınız. Deniz ürünlerinin lezzetli bir biçimde müşterisine sunulduğu bu mekân, Ankara’nın en nezih mekânları arasında bir tanesidir. 10:00 ile 02:00 saatleri arasında hizmet alabileceğiniz bu mekânda, dostlarınız ile şahane sohbetler edeceksiniz.

Adres: Güvenevler, Güvenlik Caddesi, No:87 06690 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 428 8385
Konum için tıklayınız.

Nezih Meyhane Ankara

Nezih Meyhane Ankara

Rakını al gel konseptinin hakim olduğu bu mekân, hem manzarası hem de şahane yemekleri ile hayra bırakacak. Buz gibi soğuk rakınızı yudumlarken, canlı müzik eşliğinde hayallere dalabilirsiniz. Ankara’nın eğlence mekânları arasında yerini almış olan bu şahane mekân 14:00 ile 00:00 arasında hizmet vermektedir. Mezeleri ile de büyük bir beğeni toplamış olan bu mekânı keşfetmek için daha fazla geç kalmayın deriz.

Adres: Emek, Bişkek Caddesi, No: 117/B Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 213 11 13
Konum için tıklayınız.

Ankara Rakını Al Gel Mekanlar adlı listemizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.
Ankara Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here