Home Mekanlar Yeni Trend: Rakını Al Gel Mekanları

Yeni Trend: Rakını Al Gel Mekanları

2
8023
Kartal Yuvası Restaurant

Türkiye’de özellikle alkol fiyatlarının da artmasıyla mekanlarda yeni bir trend başladı. Rakını Al Gel Mekanları, Rakını Kap Gel Mekanları, Alkolünü Al Gel Mekanları gibi. İnsanlar arasında da çok tutulan bir konsept, bir çok mekanın bu tarafa yönelmesini sağladı. İşte İstanbul’da:

Rakını Al Gel Mekanları

Kartal Yuvası Restaurant

Kartal Yuvası Restaurant

Beşiktaş ilçesinde bulunan restoran karşımıza rakını al gel mekan olarak karşımıza çıkıyor. Arkadaşlarınızla nezih ve eğlenceli bir ortamda vakit geçirmek istiyorsanız burası tam size göre! Uygun menüsüyle ve rakını al gel konseptiyle gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz mekanlar arasında bulunuyor. Mezelerinin ve yemeklerinin tadına doyamayacaksınız. İki kişilik ortalama akşam yemeği için 240 TL ödeyebilirsiniz.

Adres: Dikilitaş, Damla Sokağı No:8, 34349 Beşiktaş/İstanbul, Türkiye
Telefon: (0212) 236 60 84
Çalışma Saatleri: 12:00–00:00
Konum için tıklayınız.

Aşiyan Meyhane

Aşiyan Meyhane

Kadıköy’ün nezih sokaklarının birisinde karşımıza çıkan Aşiyan, rakını al gel konseptiyle karşımıza çıkıyor. Ev rahatlığı ile sizleri karşılayan meyhanede ödeyeceğiniz parayı sonuna kadar hak ettiklerini görebilirsiniz. Müziğinizi de yemeğinizi de siz kendiniz seçiyorsunuz. İki kişilik bir akşam yemeği için 180 TL ödeyebilirsiniz. Aşiyan Meyhane’ye giderken rezervasyon yaptırmayı unutmayın.

Adres: Osmanağa, Sakız Sk. No:34, Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0532 493 24 08
Çalışma Saatleri: 13.00-24.00
Konum için tıklayınız.

Zeze Restaurant

Zeze Restaurant

Beşiktaş ilçesinde bulunan Zeze Restaurant, samimi ortamı ile dikkat çekiyor. Bunun yanında lezzetli mezeleri ve yemekleri ile de aklınızı başınızdan alabilir. Rakını al gel konseptiyle de oldukça tutulan bir mekan olduğunu söylemek doğru olur. Zeze’ye giderseniz köftesinin tadına bakmayı unutmayın.

Adres: Sinanpaşa Mahallesi, Akmaz Çeşme Sk. No. 9/1 Beşiktaş
Telefon: 0505 526 35 48
Konum için tıklayınız.

Destina Meyhana, Beylikdüzü

Destina Meyhane

Beylikdüzü ilçesinde yer alan Destina Meyhane, şehrin kalabalığından uzakta güzel ve gelişen bir bölgede karşımıza çıkıyor. Marina’da küçük ancak oldukça samimi bir mekan olarak hizmet veriyor. Bölgenin en nezih mekanlarından birisi olduğunu da söylemek mümkün. Rakını al gel konseptiyle de farklı bir boyuta ulaşan mekânda güzel ve keyifli bir akşam geçirebilirsiniz. İki kişilik bir akşam yemeğine yaklaşık 320 TL ödemek mümkün.

Adres: Yakuplu, Marmara Mahallesi, Ulusum Cd. No:28, 34524 Beylikdüzü/İstanbul, Türkiye
Telefon: 0212 999 54 61
Konum için tıklayınız.

Sarı Rumeli Mutfağı

Rumeli’nin eşsiz mutfak lezzetlerini masanıza getirecek bir restoranla karşınızdayız. Rakını al gel konseptiyle de oldukça uyguna bir yeme içme yapabilirsiniz. Şişli’nin nezih sokaklarında yer alan restorana mutlaka uğramalısınız. Rakınızı yanınızda götürmeyi unutmayın!

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Hacı Emin Efendi Sokak, No:63, Şişli, İstanbul
Telefon: 0212 297 10 10
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

2 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here