Home Mekanlar Kokteyl Lezzetleri: Nuit Terrasse

Kokteyl Lezzetleri: Nuit Terrasse

0
511
Nuit Terrasse

Kokteyl lezzetleriyle Nuit Terrasse ağırlıklı olarak içki olarak servis yapar. Mekâna ait özel reçeteler ile yapılan bazı kokteyller ile ön plana çıkar. BlackRussian, gin fizz, negroni, vanilla sky, margarita, caipirinha, daiquiri, cosmopolitian gibi kokteyller burada özel olarak yapılır. Ayrıca apple martini, mojito, white Russian, pina Colado, sex on the beach, cuba libre ve mekânın adını taşıyan la fin de la Nuit isimli kokteyller mekânda en çok tercih edilenler arasındadır. Klasik alkollerden tadım yapmak isteyen kişiler için ise cin, votka, tekila, viski, konyak, bira ve likör çeşitleri mevcuttur. Alkol çeşitliliği konusunda menü oldukça zengindir ve birçok farklı marka alkol menüde yer alır.

Nuit Terrasse

Nuit Terrasse Menü ve Fiyatları

Kokteyl lezzetleriyle Nuit Terrasse yemekleri ile de beğeni kazanır. Başlangıç, ana yemek ve aperatif seçenekleri menüde oldukça fazladır. Karides kokteyl, fish and cips ve deniz ürünlü kokoreç en çok tercih edilen başlangıç yemekleri olarak yer alır. Ana yemek menüsünde ise Hint usulü körili tavuk, tatlı ekşi acı tavuk, rocfor soslu bonfile ve levrek tercih edilir.

Nuit Terrasse

Nuit Terrasse İletişim Bilgisi

Genellikle akşam yemekleri için tercih edilen mekânda rezervasyon ile çalışma gerçekleşmektedir. Kişiler önceden seçtikleri masayı belirli bir için rezerve ettirebilirler.

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi Ensiz Sokak No:4 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0553 309 55 30
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here