Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Eşsiz Lezzetler: Venge, 4.Levent

Kebap, ızgara ve de döner kültürünün farklı bir boyuta taşınmış olduğu Venge 4. Levent, eşsiz lezzetlerinin yanı sıra, hoş manzarası ve de konforlu dekorasyonu ile kısa zamanda büyük bir kitlenin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ocakbaşı restoran arayanlar için bu mekan en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Venge 4.Levent haftanın yedi günü saat öğlen 12:00’de açılır ve gece saat 0:30’a kadar hizmet verir. Dileyen müşteriler birbirinden lezzetli et yemeklerini ya da ocakbaşı menülerini paket servis yaptırabilmektedirler. Mekanda aynı zamanda full bar da mevcut olarak bulunur. Menüsünde vejetaryanlar için özel yiyecek çeşitleri vardır. Dış mekanda oturma imkanı sunmasının yanı sıra, terasa da yemek servisi yapılabilmektedir.

Mekan İstanbullular arasında çok popüler olduğu için gitmeden önce rezervasyon yapılması önerilmektedir. Çünkü gün içerisinde bir yoğunluk söz konusudur.Venge 4. Levent lüks yemek sunumları ile müşterilerini en iyi şekilde ağırlamaktadır. Çocuklar için de uygun bir mekan olmasının yanı sıra, ücretsiz wifi hizmetinden de faydalanmak mümkündür. Özellikle de kebep çeşitleri çok sevilmektedir.

Adres : Konaklar Mahallesi, Akasyalı Sokak, No 2, Beşiktaş, İstanbul
Telefon : 0212 2640720 – 0212 2819383

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...