Home Mekanlar Çıkamayacağınız Avşa Eğlence Mekanları

Çıkamayacağınız Avşa Eğlence Mekanları

0
177
Avşa Eğlence Mekanları

Avşa adası eğlence mekanları ile beraber gece hayatında oldukça renkli bir tatil mekanıdır. Avşa Eğlence Mekanları arasında gece kulüpleri, diskolar, barlar ve birçok farklı eğlence mekanları bulunmaktadır. Avşa adasında gece hayatı mevkii olarak iki merkezde toplanır bunlar barlar sokağı ve disco mekanlarıdır. Barlar sokağına ulaşmak için Avşa adası iskelesinden indikten sonra sağ tarafta kalmaktadır. Barlar sokağında gece hayatı ise akşam saati 9’dan itibaren gece 2’ye kadar sürmektedir.

Avşa Eğlence Mekanları Barlar Sokağı

Avşa adası barlar sokağı ile ünlü olmaktadır bununla beraber özellikle yaz döneminde eşsiz doğası ile görülmesi gereken bir yerdir. Sürekli olarak ziyaretçilerinin akınına uğrayan Avşa adası barlar sokağı her gün binlerce kişinin uğrak mekânı olmuştur. Kişiler gece saatlerinde arkadaşları ile alkol alarak türkü dinleyebilirler. Avşa adası barlar sokağı içerisinde bulunan popüler barlar şu şekilde sıralanmıştır,

  • Sırtlan Pub
  • Martı Bar
  • Cadde Bar
  • Orta Bar
  • Squadron Bar

Avşa Adası Canlı Müzik

Türkiye’nin dört bir yanından gelen insanlar ile beraber birçok turist bu mekanlarda eğlenebilmektedirler. Avşa eğlence mekanları arasında bulunan bazı mekanlar sürekli olarak canlı müzik hizmeti vermektedirler. Avşa merkez içerisinde bulunan Gıybet Bar, Marpuç en popüler Avşa adası canlı müzik mekanlarıdır. Bununla beraber Yurdakul Sitesi Riche Rich Beach, Bahar Aqua Resort Bar’da Avşa adasında bulunan popüler müzik mekanları arasındadır.

Avşa adası Gıybet Beach mekânında genel olarak Erdal Bayrakoğlu sahne almaktadır. Bununla beraber Marpuç Beach’te ise her akşam Gökhan Çınar sahne almaktadır. İstediğiniz günlerde gidebilir ve sahne vakitlerini öğrenerek canlı müziklerden yararlanabilirsiniz.

Avşa Eğlence Mekanları

Avşa Adası Mekanlar

Avşa adası içerisinde bulunan daha hareketli mekanlar genellikle disco mevkiinde bulunmaktadır. Bu alanlarda bulunan Avşa adası mekanlar daha geç saatlerde başlayarak sabaha kadar devam edebilmektedir. Aynı zamanda Avşa adası içerisinde bulunan gece kulüpleri kaliteli vakitler geçirebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlencenin dozunu arttırabileceğiniz mekanlardır. Avşa adasında bulunan gidebileceğiniz bazı discolar,

  • Arena Disco Clup, yaz sezonunda birçok konser düzenlemeleri yapmaktadırlar ve giriş ücreti etkinliklere göre değişiklik göstermektedir, otoparkları ücretsizdir.
  • Liatris Clup, en renkli ve eğlenceli mekanlardan biridir ve her hafta sonu çeşitli konserler düzenlenmektedir. Damsız girebilirsiniz ve konser programlarında giriş 50 TL’den başlamaktadır. Otoparklar ücretsiz bir şekilde hizmet vermektedir.
  • Tanz Disco, en meşhur discolardan biridir ve saat 12’ye kadar girişler ücretsizdir. Otoparkı ise 20 TL’den başlamaktadır. Bu discoya damsız olarak girilmez

Avşa adası meyhane seçimleriniz içinde Yörem Türkü Bar ve Yaren Türkü Evi seçimlerini yapabilirsiniz. Bu tarz mekanların avantajı ile fiyatları oldukça makul fiyatlardır ve diğer tatil beldelerinden farklı olarak ekonomik fiyatlar sunmaktadır. Avşa adası gezilecek yerler ile beraber ara sıra ünlü sanatçılar getiren eğlenceli mekanlar da vakit geçirebilirsiniz.

Avşa Konum için tıklayınız.
Balıkesir Gezi Rehberi için tıklayınız.
Avşa Eğlence Mekanları adlı rehberimizi okuduğunuz için teşekkür ederiz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here