Home Mekanlar Dost Canlısı: Jack’s Dog Cafe, Suadiye

Dost Canlısı: Jack’s Dog Cafe, Suadiye

0
735
Jack’s Dog Cafe, Suadiye

Evcil hayvanınızla dışarı çıkmışsanız ve oturmak için bir cafe arıyorsanız, Jack’s Dog Cafe tercihleriniz arasında bulunmaktadır. Adından da anlaşılabileceği üzere evcil hayvan dostu olan mekân oldukça konsept bir tarzdadır. Sade yapısı ve eşsiz duvar tasarımlarıyla oldukça seveceğiniz bir yerdir.

Ne Yenir?

Jack’s Dog Cafe tarzı bir mekândır. Bu sebeple başta tatlılar, pastalar ve içecekler özellikle tavsiye edilmektedir. Ancak bunun haricinde kahvaltı, Burger, tost ve pizza gibi seçenekler de vardır. Eğer evcil dostunuzun ne yiyeceğini bilmiyorsanız mekân onlar için de Pupcake ve Pupdondurma sunmaktadır.

Ne Kadar Ödenir?

Konsept tarzıyla oldukça sevilen bu mekân iç ve dış ortamda hizmet vermektedir. Wi-Fi imkânı da mevcuttur. Ödemeler nakit ve kredi kartıyla alınabilmektedir. Fiyatları incelendiğinde ise iki kişi için ortalama 80 Türk Lirası görülmektedir.

Jack’s Dog Cafe, Suadiye

Jack’s Dog Cafe, Suadiye İletişim Bilgileri

Eğer aynı yerlerden sıkılmışsanız ve bir değişiklik yapma gereği duyuyorsanız, Jack’s Dog Cafe size ve köpeğinize muhteşem bir seçenek sunmaktadır. Mekân Suadiye Mahallesi, Bostancı Hatboyu Sokak, No: 3, Kadıköy, İstanbul adresinde yer almaktadır. Aramak istiyorsanız 0216 445 22 57 numarası çevrilebilir.

Konum için tıklayınız.

Jack’s Dog Cafe, Suadiye Rezervasyon

Mekan günün her zamanında köpeğinizle beraber girebileceğiniz bir yerdir. Bu sebeple bazı saatlerde çok dolu olabilmektedir. Dolayısıyla özel bir durum varsa önceden rezervasyon yaptırmak tavsiye edilir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here