Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Delfino Cafe Restaurant, Beylerbeyi

Delfino Cafe Restaurant, Beylerbeyi

0
752
Delfino Cafe Restaurant

Ustaca hazırlanan et yemekleri, çocuk menüsü ve de Digiturk maç yayınları ile ön plana çıkan Delfino Cafe Restaurant Beylerbeyi’nin İstanbul’da 3 şubesi bulunmaktadır. İlk şubesi Kadıköy Fenerbahçe’dir. Mekan dekoratif dizaynı ile müşterilerine ev konforunu aratmaz.

Delfino Cafe’de hazırlanan her bir yemek, her türlü damak zevkini göz önüne alınarak özel sos ve de baharatlarla özel olarak tasarlanarak ortaya konmuştur. Özellikle de Türk yemekleri, Meksika mutfağı, Teksas mutfağı ve de İtalyan mutfağının en eşsiz yemekleri, tatlılar ve de kahvaltı tabakları müşteriler tarafından çok sevilmektedir. Mekanda çalışan herkes uzun yıllar boyunca sektörde tecrübe sahibidir. Bu nedenle daha önce görmediğiniz servis ve sunum şekillerini burada görmeniz kaçınılmaz olacaktır.

Bu mekan toplantı yemekleri için de özel bir mekana sahiptir. İş toplantıları ve de yemekli toplantılar için ustalar ve restaurant yetkilileri sizlerin yerine tüm detayları düşünerek organize eder. Sonuç olarak ise konforlu bir ortam yaratılır. Delfino Cafe’nin büyük bir bahçesi vardır. Üstü açılabilir tente sayesinde birbirinden lezzetli nargilelerin tadını çıkarmak mümkün olacaktır.

Delfino Cafe Restaurant Rezervasyon

Adres : Beylerbeyi Mahallesi, Beylerbeyi İskele Caddesi, No 1/A, Üsküdar, İstanbul
Telefon : 0216 557 50 00
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here