Ana Sayfa Manşet Barselona Gece Hayatı

Barselona Gece Hayatı

-

Barselona’da turistler gündüz eğlenmesini bildikleri gibi gece de hayatın tadını çıkarırlar. Gece hayatı denilince ise Barselona birçok seçenek sunuyor. Gittiğiniz clup ve bölgeye göre eğlence ile müzik anlayışı da değişkenlik gösteriyor.

İspanyollar için Gece Hayatı

Yerel halk gece dışarı çıkarlarsa çok geç saatlerde çıkarlar. Nedeni ise akşam yemeklerinin olduğundan uzun sürmesidir. Özellikle de yaz akşamlarında yemeklerini tadını çıkara çıkara yemeyi severler. Gece 12’den 1’e kadar yemek yedikleri olur. Daha sonra ufak bir ziyareti yapılır. Burada hoş sohbetler eşliğinde gece 02.00’a kadar bir zaman geçer. Daha sonra da eğlenmek için clup tarzı mekanlara geçiş yapılır.

İspanya cluplarında ise müzik tarzı İspanyol ve techno olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kendinizi Latin dansı yaparken bir anda techno pop ile coşarken bulabilirsiniz.

Barselona’nın En iyi 5 Gece Kulübü

Barselona’nın en coşkulu ve sıcak kulüpleri ile heyecan dolu bir gece yaşayabilirsiniz. En iyi müziklerle en iyi performansları sergileyebilirsiniz.

Marula Cafe

Müziğin dünyaya verdiği her şey bu mekanda toplanmış diyebiliriz. Çünkü mekan her telden çalıyor. Şehrin en şık ve eğlenceli kulüplerinden biridir. Her haftasonu mekanda DJ performansları da gerçekleşiyor.

Cabaret Berlin

Barselona şehrinin en renkli mekanlarından biridir. Ayda iki kere kendi partisini veren mekana mutlaka uğramalısınız.

Magic Club

Rock n roll tarz bir gece kulübüdür. Anti techno müzik tarzına aşınaysanız mutlaka uğramalısınız.

CDLC

Deniz kenarında bulunan mekan, en heyecanlı gece kulüplerindendir. En güzel müzik ritimleri ile misafirlerini coşturmaya devam ediyor. Ayrıca mekanda bulunan teras ve kumsal hava almak ve kalabalıktan uzaklaşmak için harika bir yerdir.

BeCool

Kaliteli elektronik müzik zevkiyle en popüler mekanlardan birisidir. Partiler ve konserler konusunda da oldukça başarılıdır.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...