Home Mekanlar Moda Sokakları: Zapata Bakery

Moda Sokakları: Zapata Bakery

0
554
Zapata Bakery

Moda’nın hareketli sokaklarının birinde karşımıza çıkan Zapata Bakery, müşterilerini bekliyor. Şirin bahçesi ve ferah ortamıyla Kadıköy’ün en iyileri arasında yer alıyor. Siz de keşfedilecek yeni mekanlar arıyorsanız, Zapata tam size göre. Burada arkadaşlarınızla buluşabilir ve nefis yemeklerinin tadına bakmalısınız.

Ne Yenir?

Zapata’da kahvaltı yapılır. Serpme kahvaltısının İstanbul’da oldukça ünlü olduğunu söyleyebiliriz. Kahvaltının içerisinde çay, peynir, reçeller, domates, tulum peyniri, muhammara, ızgara sebzeler ve daha pek çok şey bulunuyor. Bunların dışında kahvaltının yanına ayrı olarak omlet, sahanda çeşitler ve menemen de söyleyebilirsiniz. Ekmek üstü çeşitleri seviyorsanız mekanda sizleri seçenekler bekliyor. Kahvaltının yanı sıra burger, sandviç ve ana yemeklerden sipariş verebilirsiniz. Özellikle Kinoa Somon’un tadına bakmalısınız.

Ne Kadar Ödenir?

Zapata’da fiyatların ortalama olduğunu söyleyebiliriz. İki kişilik serpme kahvaltı 80 TL, kahvaltı tabağı 34 TL ve muhlama 22 TL olarak menüde yer alıyor. Menünün en sevilen yiyecekleri arasında bulunan Beğendili Izgara Köfte 38 TL, Sebzeli Vegan Köfte 36 TL ve Domates Soslu Papardelle ise 27 TL olarak fiyatlandırılmış.

Zapata İletişim Bilgileri

Adres: Caferağa Mahallesi, Şevki Bey Sokak, No 31, Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0507 105 30 04
Konum için tıklayınız.

Zapata Bakery Rezervasyon

Rezervasyon önerilir.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here