Coffee Saphiens Karaköy

0
56

Sizde güne kahve keyfi ile başlayan insanlardan mısınız? Eğer öyle iseniz ve güne güzel bir kahve ile başlamak istiyorsanız açın kulaklarınızı bizi iyi dinleyin. Sizlere vereceğimiz tavsiye ile damaklarınız kahve lezzetinden çatlayacak. Çünkü Coffee Saphiens ziyaretçilerine yalnızca kahve lezzeti sunarak onları doyuma ulaştırıyor. Genç çiftlerin buluşma noktası olan Coffee Saphiens hayvan dostu bir işletme olarak ün salmış durumda. Hayvanları ile mekana gelen ziyaretçileri için küçük bir hayvan eğlence alanı oluşturulmuş.

“Sabahları kahve içmeden ayılamayanların uğrak noktası!”

Burada görevli bir kişi evcil hayvanlarınızla sürekli olarak ilgi halinde. Mekanın içerisinde sigara içilebilmesi ve atmosferinin modern mimari ile geleneksel mimari arasında bütünleşmesi burayı diğerlerinden ayıran ayrı bir hava katan olay. Ayrıca kahve dışında birşeyler içmek istiyorsanız üzgünüz ama sizin adresiniz burası değil. Burası yalnızca kahve gurmelerinin ziyaret etmesi gereken özel bir alan. Peki Coffee Saphiens’e gelmek için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle Beyoğlu’na gelmeniz ve Ali Paşa Mescidi sokağına girmeniz şart. Sonrasında yapmanız gereken ise kahve kokularını takip etmek..

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sk. 10/C, 34425 Beyoğlu/İstanbul Telefon: 0541 721 40 08

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here