Ana Sayfa Yeme & İçme Cafe Coffee Saphiens Karaköy

Coffee Saphiens Karaköy

-

Sizde güne kahve keyfi ile başlayan insanlardan mısınız? Eğer öyle iseniz ve güne güzel bir kahve ile başlamak istiyorsanız açın kulaklarınızı bizi iyi dinleyin. Sizlere vereceğimiz tavsiye ile damaklarınız kahve lezzetinden çatlayacak. Çünkü Coffee Saphiens ziyaretçilerine yalnızca kahve lezzeti sunarak onları doyuma ulaştırıyor. Genç çiftlerin buluşma noktası olan Coffee Saphiens hayvan dostu bir işletme olarak ün salmış durumda. Hayvanları ile mekana gelen ziyaretçileri için küçük bir hayvan eğlence alanı oluşturulmuş.

“Sabahları kahve içmeden ayılamayanların uğrak noktası!”

Coffee Saphiens 2

Burada görevli bir kişi evcil hayvanlarınızla sürekli olarak ilgi halinde. Mekanın içerisinde sigara içilebilmesi ve atmosferinin modern mimari ile geleneksel mimari arasında bütünleşmesi burayı diğerlerinden ayıran ayrı bir hava katan olay. Ayrıca kahve dışında birşeyler içmek istiyorsanız üzgünüz ama sizin adresiniz burası değil. Burası yalnızca kahve gurmelerinin ziyaret etmesi gereken özel bir alan. Peki Coffee Saphiens’e gelmek için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle Beyoğlu’na gelmeniz ve Ali Paşa Mescidi sokağına girmeniz şart. Sonrasında yapmanız gereken ise kahve kokularını takip etmek..

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sk. 10/C, 34425 Beyoğlu/İstanbul Telefon: 0541 721 40 08

Önceki İçerikMiniMuzikhol Cihangir
Sonraki İçerikYedi Masa Kadıköy
60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...