Ana Sayfa Yeme & İçme Cafe Coffee Saphiens Karaköy

Coffee Saphiens Karaköy

-

Sizde güne kahve keyfi ile başlayan insanlardan mısınız? Eğer öyle iseniz ve güne güzel bir kahve ile başlamak istiyorsanız açın kulaklarınızı bizi iyi dinleyin. Sizlere vereceğimiz tavsiye ile damaklarınız kahve lezzetinden çatlayacak. Çünkü Coffee Saphiens ziyaretçilerine yalnızca kahve lezzeti sunarak onları doyuma ulaştırıyor. Genç çiftlerin buluşma noktası olan Coffee Saphiens hayvan dostu bir işletme olarak ün salmış durumda. Hayvanları ile mekana gelen ziyaretçileri için küçük bir hayvan eğlence alanı oluşturulmuş.

“Sabahları kahve içmeden ayılamayanların uğrak noktası!”

Burada görevli bir kişi evcil hayvanlarınızla sürekli olarak ilgi halinde. Mekanın içerisinde sigara içilebilmesi ve atmosferinin modern mimari ile geleneksel mimari arasında bütünleşmesi burayı diğerlerinden ayıran ayrı bir hava katan olay. Ayrıca kahve dışında birşeyler içmek istiyorsanız üzgünüz ama sizin adresiniz burası değil. Burası yalnızca kahve gurmelerinin ziyaret etmesi gereken özel bir alan. Peki Coffee Saphiens’e gelmek için ne yapmanız gerekiyor? Öncelikle Beyoğlu’na gelmeniz ve Ali Paşa Mescidi sokağına girmeniz şart. Sonrasında yapmanız gereken ise kahve kokularını takip etmek..

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi, Kılıç Ali Paşa Mescidi Sk. 10/C, 34425 Beyoğlu/İstanbul Telefon: 0541 721 40 08

Önceki İçerikMiniMuzikhol Cihangir
Sonraki İçerikYedi Masa Kadıköy
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 26 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

Atatürk Arboretumu Gezi Notları

0
Belgrat ormanı ile yan yana bulunan doğal alan, beton yığını İstanbul’da küçük bir cennet olarak görülebilir. Aslında müze sayılan bu park koruma altına alınarak...

2021 Yılı Resmi Tatilleri