Çarşamba, Mayıs 22, 2024

Zuma İstinye Park

-

Zuma İstinye Park, İstanbul’un markalar sokağında konumlandırılmıştır. Bu restoranın en önemli özelliği ise otantik bir mekan olarak tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca geleneksel olmayan modern Japon mutfağına ait lezzetler, en cesur tatlılar en enfes sunumlar ile müşterilerine sunulacaktır. Zuma İstinye Park, ünlü Şef Becker’ın Tokyo’da yaşamış olduğu hayat deneyimlerini hayata geçirmiş olmasıyla bilinir. Burada Izayaka tarzının tam anlamıyla yaşamak mümkündür.

Bilindiği gibi Rainer Becker, 2002 yılından itibaren Tokyo asıllı bir tasarımcı olarak, Zuma İstinye Park’ı global estetik anlayışı içerisinde tasarlar. Ana tema dört ana element olan toprak, ateş, su ve de havadan ilham alınarak belirlenmiştir. Mekanı ziyaret eden müşteriler, ana yemeklerini alabilecekleri yeni alanın stratejik konumundan dolayı, kokteyl bara da kolayca ulaşabilmektedirler.

Bu mekan özellikle de Zuma’nın imzası haline gelen South East Asian Cooler ve Raspberry Passion Fruit Martinisi ile hafızalara kazınmıştır. Ayrıca Tokyo Old Fashion ve Iwamari Smash lezzetleri de çok talep görmektedir. Restoranın cam bir duvarının bulunması mevsimsel olarak geniş kullanım alanına sahip olmasını sağlamıştır.

Zuma İstinye Park İletişim Bilgisi

Adres: İstinye Park, Kat 1, Pınar Mahallesi, İstinye Bayırı Caddesi, No 73, Sarıyer, İstanbul
Telefon: 0212 2362296 – 0212 2362596
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol