Ana Sayfa Mekan Alışveriş Merkezleri Zorlu Center Avm, Beşiktaş

Zorlu Center Avm, Beşiktaş

-

İstanbul Avrupa Yakası’nın en iyi alışveriş merkezlerinden bir tanesi. Lokasyon ve Ulaşım anlamında da çok kolay bir şekilde arabaya ihtiyaç duymaksızın metro ve metrobüs ile gidebilirsiniz. Diğer alışveriş merkezlerine göre biraz daha lüks bir segmente sahiptir. Modern ve nezih bir ziyaretçi kitlesine sahip Zorlu Center Avm’de onlarca marka bulunuyor. Markanın yanı sıra içeride çocuklar için eğlence alanları, sinemalar bulunuyor. Uluslararası birçok gösteriye de ev sahipliği yapan harika bir kültür merkezleride mevcut.

Zorlu Center, alışveriş yapmak için fiyat ortalamalarının biraz daha üstünde kalıyor. Genellikle Tommy gibi büyük markaların yer aldığı Zorlu’da restaurant ve cafeler de aynı fiyat aralığında. Alışveriş yapmanın yanı sıra, sanat etkinliklerine, konserlere ve sinemalar içinde gidebileceğiniz Zorlu Center’da güzel bir atmosfer sizleri bekliyor.

Zorlu Center Avm Mağazalar bilgisine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Adres: Levazım Mahallesi, Zorlu Center, Koru Sokağı No:2, 34340 Beşiktaş/İstanbul

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

Atatürk Arboretumu Gezi Notları

0
Belgrat ormanı ile yan yana bulunan doğal alan, beton yığını İstanbul’da küçük bir cennet olarak görülebilir. Aslında müze sayılan bu park koruma altına alınarak...

2021 Yılı Resmi Tatilleri