Ana Sayfa Manşet Yeni Tat: Tek Duble Bomonti

Yeni nesil meyhaneler arasında kendini gösteren Tek Duble Bomonti, canlı müzikle meyhaneyi birleştirerek sektöre yeni bir tat kazandırıyor. Sade ve şık ortamı ile enfes bir atmosfer oluşturan meyhane leziz mezelerine eşlik eden rakı masalarında müşterilerini bekliyor.

Ne Yenir?

Şehrin yıldızı parlayan yerlerinden birinde, Bomonti’de yer alan Tek Duble meyhane olarak işletim yapıyor. Menüsünde de bu yüzden çoğunluklu olarak rakı altı sunumları yer alıyor. 10 çeşit serpme mezesi, bahçe salatası, 2 çeşit ara sıcak ve 2 eşit ana yemek, tatlı, meyvesiyle oldukça zengin bir masa hazırlıyor. İçkileri ise kişi başına limitli olarak veriliyor. Örneğin 2 kişiye 35cl, 4 kişiye 70 cl gibi. Tabi ki yerli içki rakı kullanılıyor.

Ne Kadar Ödenir?

Tek Duble Bomonti ortalama fiyatlara sahiptir. Hafta sonu için kişi başı fix menü 175 TL olarak  karşımıza çıkıyor. 20.00’da DJ yemek müziği, 22.00’da akustik sahne, 01.00’da final sahne son olarak 02.00’da kapanışı yapıyor.

Tek Duble Bomonti İletişim Bilgisi

Adres: Cumhuriyet Mahallesi, Ergenekon Caddesi, No: 62/A, Bomonti, İstanbul
Telefon: 0212 368 66 78
Konum için tıklayınız.

Tek Duble Bomonti Rezervasyon

Mekana giderken rezervasyon yaptırılması önerilir.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...