Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Yeni Nesil Eğlence: Alaçatı Kafası Pera

Yeni Nesil Eğlence: Alaçatı Kafası Pera

0
539
Alaçatı Kafası Pera

Yeni nesil meyhane denilince akla ilk gelen yerlerden birisi de tabi ki Alaçatı Kafası Pera’dır. Panoramik manzaraya sahip olan mekan denizin, tarihi yerlerin ve şehrin görüntüsünü gözler önüne seriyor. Mermer masaları ile farklı bir tasarıma sahiptir. Özel günleriniz, iş yemekleriniz ve diğer organizasyonlar için yüksek kalite hizmeti sunuyor. Türk ve dünya mutfağından eşsiz yemekler sunarak müşterilerinin beklentilerini karşılıyor. Restoranda yemekleriniz hafif müzik ile başlayarak gece sonunda eğlenceli bir şekilde bitebilir.

Alaçatı Pera Menüsü

Otantik mimarisi ile dikkat çeken mekan her gün yenilenen taze meyve ve sebzelerle yemeklerini oluşturuyor. Menüsünde ise a la carte ve fix olarak iki seçenek sunuluyor. Hafta sonlarında yalnızca fix menü seçilebilirken hafta içlerde ise istediğiniz menüyü seçebilirsiniz. Fix menü içerisinde ana yemekli ve ana yemeksiz olarak farklı alternatifler bulunuyor.

Alaçatı Kafası Pera Fiyatları

Hafta içi ve hafta sonu restoranda fiyat farkı bulunuyor. Hafta içinde tek kişilik bir akşam yemeği yemek isterseniz 150 ila 170 TL arası gibi bir ücret ödeyebilirsiniz. Hafta sonu için alkollü bir akşam yemeği size 200 ila 250 TL arası tutar çıkarabilir.

Alaçatı Pera İletişim Bilgisi

Adres: Daru Sultan Hotels, Evliya Çelebi Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi, No 108, Galata, Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 0533 414 31 79
Konum için tıklayın.

Alaçatı Kafası Pera Rezervasyon

Mekana gitmeden önce rezervasyon yaptırmalısınız. Oldukça yoğun ve kalabalık olan yeni nesil meyhanede masa aramak işkenceye dönüşebilir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here