Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Yeni Bir Soluk: Raquel Arnavutköy

Yeni Bir Soluk: Raquel Arnavutköy

0
451
Raquel İstanbul

Arnavutköy, İstanbul’un denize yakınlığı ve merkezi konumu nedeniyle en sevilen ilçelerden birisidir. Tarihi bir yalıda yer alan Raquel, manzarası ve bohem tarz dekorasyonu oldukça ilgi çekici ve yenilikçi bir mekandır. Hem gündüzcüler hem de gececiler için harika bir mekan olabilir. Sabahları muhteşem kahvaltısından tadarken, akşam saatlerinde ise özel kokteyllerinden yudumlayabilirsiniz. Ayrıca mekanın hayvan dostu olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

Raquel Arnavutköy’de Ne Yenir?

Raquel Arnavutköy hem sabah hem de akşam hizmetleri sunuyor. Restoranı tüm gün boyunca aktif olarak görebilirsiniz. Mutfağında genel olarak Akdeniz kültürünü görseniz de Japon mutfağına ait lezzetlerden de görme imkanınız bulunuyor. Mekanın menüsünde salatalar, makarnalar bulabilirsiniz. Öğle arasında iyi bir seçim olabilir. Menü genel olarak akşam içki yanına ortaya karışık şekilde bulunuyor. Baharatlı Kalamar, Sushi ve Pancar Carpaccio ortaya söyleyebilirsiniz. Ayrıca mekanda sushi barı bulunuyor ve bar gün boyu açık. Gece geç saatlerde eğlenirken hem de leziz sushilerden tadabilirsiniz. Restoranın içki bölümü ise bir hayli zengin. Şampanyanlar, şaraplar, rakılar ve kokteyller..

Raquel İstanbul

Raquel Arnavutköy’de Ne Kadar Ödenir?

Raquel Arnavutköy’de içki bölümünün zengin olduğunu belirtmiştik. Menüde pembe şaraplar 240 TL, beyaz şaraplar 200-350 TL, kırmızı şaraplar 200-420 TL arası fiyatlandırılmış. Restoranda vodka, gin, malt whisky, tekila ve likörleri bardak fiyatını da alma imkanınız bulunuyor. Zengin kokteyller ise 34-150 TL arası fiyatlandırılmış.

Raquel Arnavutköy İletişim Bilgisi

Adres: Arnavutköy Mahallesi, Arnavutköy Bebek Caddesi, No: 56, Beşiktaş
Telefon: 0552 632 34 34
Konum için tıklayın.

Raquel İstanbul

Raquel Arnavutköy Rezervasyon

Mekana rezervasyon yaptırıp gidebilirsiniz. Rezervasyon hattı 09.00 ile 19.00 arası hizmet veriyor.

Rezervasyon Hattı: 0530 946 3604

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here