Yedi Masa Kadıköy

-

Gittiğiniz mekanda rakınızın yanında olan mezeleri pek beğenmiyorsanız, her mekan sizi meze açısından tatmin edemiyorsa; “yahu bu nasıl olmaz” diyorsanız buyrun. Sizi İstanbul’un en güzel mezelerine sahip olan mekana götürüyoruz; Yedi Masa.

“Mezeyi zengin, lezzeti engin sevenler için..”

Yeni Masa Kadıköy 2

Burada neredeyse meze rakının yanında değil, rakı mezenin yanında tüketilir. Çünkü bu mekan uzun yıllardır en güzel mezeleri hazırlayan ustalara sahip olması ile ün yapmış bir mekandır. Fiyatları çok yüksek olmamak kaydıyla düşükte değildir. Rakı fiyatları çoğu zaman ortalamanın altında tutulmakta olup mezeler oldukça yüksek fiyattadır. Fakat mekana gelenler fiyatları pek önemsemezler. İki kişilik bir ekip olarak Yedi Masa’ya gitmek isterseniz ödeyeceğiniz hesap tahmini olarak 300 TL civarında olacaktır. Mezeleri az tutarsanız bu fiyat biraz daha düşebilir ama siz bize sorarsanız mezeleri bol tutun. Bir daha böyle meze yiyemeyebilirsiniz. Çünkü mekan kapanma tehlikesi ile karşı karşıya. Kime sorsanız gösterir diyeceğimiz mekanlardan biridir kendileri. O yüzden Kadıköy Moda’ya giderek Yedi Masa diyin adres tarifi verirler..

Adres: Caferağa Mahallesi, Hülya Sk. 8-1, 34710 Kadıköy/İstanbul

[reactions count=false button=true]

Önceki İçerikCoffee Saphiens Karaköy
Sonraki İçerikRuby Ortaköy
53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone