Home Mekanlar Yaz Sezonu: Danış Bodrum

Yaz Sezonu: Danış Bodrum

0
677
Danış Bodrum

Danış Bodrum yaz sezonlarının gözde mekanı olarak yer alıyor. Henüz piyasaya yeni girmiş olsa bile adından oldukça fazla söz ettiriyor. Eşsiz doğa manzarası ve deniz kenarındaki masaları ile oldukça beğeniliyor. Ege plajlarında güzel bir yaz sezonu geçirmek isteyen kişilerin vazgeçilmezi olarak yer alacak. Kaliteli ürünler ile lezzetli yemekler sunduğu için ön plana çıkıyor. İlgili ve güler yüzlü çalışanları da mekanın daha da dikkat çekmesine neden oluyor.

Ne Yenir?

Danış Bodrum menüsü ile İtalyan ve Akdeniz mutfağını müşteriler ile buluşturuyor. Özellikle gündüz menüsünde deniz mahsullü makarnadan taze yeşillikler yapılmış salatalar dikkat çekiyor. Akşam yemeği için ise genel olarak kebaplar tercih ediliyor. Hatay ve Gaziantep mezeleri de mekanda en çok beğenilenler arasında bulunuyor.

Danış Bodrum

Ne Kadar Ödenir?

Bodrum’da yer alan diğer plajlar gibi girişinde herhangi bir ücret alınmıyor. Ancak içeri giren kişilerden en az 350 TL harcama talep ediliyor. Bu tutar kişilerin tercihlerine bağlı olarak daha da artabiliyor.

İletişim Bilgisi

Adres: Küçükbük Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi No: 32/1 Gündoğan, Bodrum
Telefon: 0532 620 80 45
Konum için tıklayınız.

Danış Bodrum

Danış Bodrum Rezervasyon

Danış Bodrum kaliteli ve ilgili hizmeti ile her zaman beğeniliyor. Tatilciler tarafından yoğun ilgi gören mekana önceden rezervasyon yaptırılması gerekiyor. Rezervasyon ile kişiler mekanda tatilin tadını çıkartabiliyorlar.

Gece Hayatında Bodrum Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here