Home Yaşam Yağmurlu Havalar da Bizden Size 5 Öneri!

Yağmurlu Havalar da Bizden Size 5 Öneri!

0
720
Yağmurlu Havalar

Yağmurlu havalar bazı insanlar için kasvetlidir, benim gibi bazılarının ise hoşuna gider. Hani kış vakti olan değilde, yaz vakti. Fırtına gibi yağan değil de, hafiften çiteleyen. Soğuk olmayan da inceden serin olan.. Daha ne diyebilirim ki? İşte size yağmurlu havalarda yapılacak 5 öneri;

Yağmurlu Havalarda Bizden Size 5 Öneri!

Vapur – Boğaz keyfi

Eğer şehrinizde deniz varsa birde sağanak yağmur yağıyorsa, bir vapura binip semayı izleyin. Kendinize düşünmek için fırsat verin!

Yağmurlu Havalar

Kahve Keyfi

Boğazı gören deniz kenarı bir yer önceliğiniz olsun, ama hiç farketmez! Evinizin terası, bir kafenin dışarıya bakan masasıda bu serin yaz havasında huzura kavuşmanızı sağlayacaktır.

Alışveriş Merkezleri

Çok önermemekle birlikte, açık hava da sıcaktan bunalacağınız şeyleri yağmurlu havada yapabilirsiniz. Alışveriş yapabilir, belli işlerinizi yapabilirsiniz.

Yürüyüş

Yağmurluğunuzu giyin, kulaklığınızı takın! İster sevgilinizle el ele, ister tek başınıza ıslanmanıza rağmen durmadan yürüyün!

Yağmurlu Havalar

Film İzleyin!

Alın kırmızı depresyon battaniyenizi, uzanın koltuğunuza açın televizyonu. İster film, ister netflix! Dinlenmenin keyfini çıkartın.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here