Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Türk Mutfağı’ndan Asmalımecit’e: Aheste Pera

Türk Mutfağı’ndan Asmalımecit’e: Aheste Pera

-

Asmalımecit’te bulunan mekan, geleneksel Türk mutfağını ziyaretçilerinin masasına getiriyor. Küçük ve samimi mekan oldukça sıcakkanlı çalışanları ile kaliteli bir hizmet sunuyor. Yerli malzemelerle hazırlanmış lezzetli yemekleri ile dikkat çekiyor. Özel günlerinizde, yılbaşında ya da önemli iş toplantılarında tercih edebileceğiniz bir mekandır. İstanbul’un en iyi restoranları arasında yer alıyor.

Aheste Pera Menüsü

Menüsünde geleneksel Türk mutfağına yer veriyor. Kuru kavunlu Erzincan tulumundan yaprak ciğerine, pazı boraniden kuzu tandıra kadar geniş bir yelpazesi bulunuyor. Aheste Pera’ya ilk kez gidecekseniz tadım menüsünden sipariş verebilirsiniz.

Aheste Pera 2

Aheste Pera Fiyatları

Mekanda nakit ile ya da kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz. İki kişilik alkollü bir akşam yemeği için ortalama 330 TL ödeyebilirsiniz. Ortalama restoran fiyatlarının biraz üzerinde bulunan mekanda fiyatına değecek kaliteyle ve hizmetle karşılaşacaksınız.

Aheste Pera İletişim Bilgisi

Adres: Asmalımecit Mahallesi, Meşrutiyet Caddesi, No: 107/F, Beyoğlu, İstanbul

Telefon: 0212 243 26 33

Aheste Rezervasyon

Mekan oldukça yoğun olduğu için rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Ayrıca rezervasyon yaptırmadan da gidebilirsiniz ancak yer bulma da sıkıntı yaşayabilirsiniz.

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone