Home Mekanlar Türk Mutfağı: Mr. Dumping

Türk Mutfağı: Mr. Dumping

0
473
Mr. Dumping

Türk mutfağının temsilcisi Mr. Dumping yöresel lezzetleri ile ön plana çıkan bir mekandır. Bu mekân içerisinde Kadıköy’de alışıla gelmişin dışında olan el yapımı yemekler mevcuttur. Kızarmış mantı, avokadolu enginar, zeytinyağlı yaprak sarma ve taze çorbalar menüde yer alır. Domates çorbası, tereyağlı mercimek çorbası ve ayran aşı çorbası menüde yer alan çorbalardandır. Kızarmış mantılar arasında mekânın adını taşıyan dumping mantı en çok tercih edilen üründür. Glüten hassasiyeti olanlar için glütensiz kızarmış mantı da mekânın menüsünde bulunur. Kıymalı ve mercimekli mantının yanı sıra vegan beslenme şekline uygun mantılar da özel olarak hazırlanır. Bu nedenle farklı ağız tatlarına uygun olarak hitap eden bir mekandır.

Mr. Dumping Menü ve Fiyatlar

Türk mutfağının temsilcisi Mr. Dumping haşlanmış olarak sunulan klasik mantı servisi de yapmaktadır. Cevizli sinop mantısı, siyez unlu mantı ve glütensiz mantı olarak haşlanmış mantı çeşitleri de mevcuttur. Farklı mantı çeşitlerini aynı anda denemek isteyen kişiler için karışık mantı tabağı da menüde bulunur. Tatlı menüsünde sütlü tatlıları ile ön plana çıkan mekânda yine vegan tatlılar özel olarak yapılır.

Mr. Dumping

Mr. Dumping Rezervasyon Bilgisi

Mekâna gelmeden önce telefon ile iletişime geçilmesi ve sipariş verilmesi mümkündür. Kişiler isterler ise siparişlerini paket yaptırmayı da tercih edebilirler.

Adres: Osmanağa Mahallesi Halitağa Caddesi No:25 Kadıköy, Merkez/İstanbul
Telefon: 0216 336 38 40
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here