Ana Sayfa Mekan Alkollü Mekanlar Tren Pera Asmalımescit

Tren Pera Asmalımescit

-

Daha önce ki yazılarımızı okuyanlar Pera isminde rakı içmeyi sevenler için çok ünlü olan bir mekanı hatırlayacaklar. Bu sefer Pera ismini farklı bir alanda görüyoruz. Tren Pera yine oldukça köklü bir işletme. Mazisi eskiye dayanıyor. Fakat içerisinde sadece rakı bulunmuyor. Alkol tüketmek isteyenler için her çeşit alkol mevcut. Rakı isterseniz rakı, viski isterseniz viski, bira isterseniz bira. Tren Pera’da yeter ki alkol içmek isteyin gerisi kolay. İki kişi burada ne kadar ücret ödeyerek çıkarsanız orayı bilemiyoruz. Tüketmek istediğiniz alkolün türüne göre hesaplar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat şunu belirtelim ki rakının yanında çok çeşitli meze bulunmuyor olanlar da o kadar iyi değil. Geneli hazır meze. Ama çok görmemek gerek. Sonuçta burası bir meyhane değil.

“Alkolün her türlüsü, hüznün kederin veya eğlencenin yeni nesil adresi…”

Eğer Tren Pera’ya gelmek istiyorsanız Asmalimecsit Mahallesi’ne gelip Meşruiyet Caddesi’ne çıkmanız yetecektir. Tren Pera tabelasını cadde de göreceksiniz. Rezervasyon sistemi ise Tren Pera’da geçerli değil.

Adres: Asmalı Mescit Mahallesi, Meşrutiyet Cd. No:73, 34430 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0541 541 87 36

Önceki İçerikDeli Meyhane Kabataş
Sonraki İçerikDorock XL Beşiktaş
60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...