Ana Sayfa Mekan Beach / Plajlar Tırmata Beach, Kilyos

Tırmata Beach, Kilyos

-

2009 yılından bu yana tatil severlerin en çok sevdiği plaj tesislerinden olan Tırmata Beach, ziyaretçilerine Karadeniz’in eşsiz manzarasını sunması ve de tertemiz kumsalı ile dikkat çeken mekanlardan olmuştur. Toplamda 6 dönümlük çim alanı, 1200 metrekarelik güneşlenme terası, 2500 kişi kapasitesine sahip şezlong hizmeti, 500 metrekarelik Beach kafesi, 400 kişilik restoranı ve de Kite Surf Okulu ile müşteri memnuniyet odaklı çalışanlar, her daim sizlere kaliteli hizmet vermek adına çalışmaktadırlar. Tesis, her yaş grubundan müşteri portföyüne sahiptir. Özellikle de tatilini sakin bir ortamda geçirmek isteyenler için ideal bir ortamdır. Tırmata Beach plaj tesislerinin tam anlamıyla bir aile tesisi olduğunu söylemek mümkündür.

Tırmata Beach

Plaja hafta için 40 Türk Lirası, Hafta sonu da 60 Türk Lirası gibi bir ücret ödeyerek giriş yapılır. Her giriş yapan kişiye 1 adet alkolsüz içecek ikram edilmektedir. 0 ve 6 yaş grubundaki çocuklar için ücretsiz hizmet veren Tırmata Beach, 6 ve 14 yaş arasındaki çocuklardan da 20 Türk Lirası gibi bir giriş ücreti talep eder. Plaj restoranı her gün hizmet saatlerinde servis yapmaktadır. Burada birbirinden farklı lezzetlere sahip olan ızgara, balık ve de çeşitli deniz ürünlerini tadabilirsiniz.

Tırmata Beach, Kilyos İletişim Bilgisi

Adres: Tatlı Su Caddesi, No: 1, Sarıyer, İstanbul
Telefon : 0212 201 28 61
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

2348865941a8c19244d7ca6349fa8ce9
Efe Cenk Düvencihttps://www.mekancu.com
Merhaba 20 yaşındayım. Baristalık yapıyorum, gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Gezdiğim yerler hakkında sizleri de bilgilendirmek için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...