Ana Sayfa Kültür Sanat “Tik Tak ile Park Et, Seyret” Konserleri

“Tik Tak ile Park Et, Seyret” Konserleri

-

Türkiye’de bir ilk olarak Kerki Solfej’in düzenlediği arabalı ve motorsikletli seyircilerin katıldığı konser devam ediyor!

“Tik Tak ile Park Et, Seyret”

Yaz aylarının vazgeçilmez eğlencesi olan konserler, Covid19 nedeniyle sosyal mesafeye uygun bir şekilde İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da devam ediyor.

KerkiSolfej, İstanbul Büyükşehir Belediyesi iş birliği ile toplumun bireysel olarak kontrolsüz dolaşımının önüne geçerek, eğlenme ihtiyacını düzenli ve kontrol altında sağlıyor. Ateş ölçümü, maske temini ve dezenfeksiyon işleminin ardından seyirciler kendi park alanları içerisinde sandalyelerine oturarak eğlencenin tadını çıkartıyor!

İstanbul Açıkhava Gösteri Merkezi – Yenikapı’da 1400 araç kapasiteli konserler, sterilize ve sosyal mesafe sınırları içerisinde gerçekleşecek. Araçlar, sosyal mesafe kuralına uygun girişte dezenfekte edilecek ve seyircilere maske verilmesinin ardından sosyal izolasyon sağlanıyor.

Etkinlik alanına SUV, Jeep ve benzeri yüksek araç ile gelmek için biletinizi satın almadan önce  0541 500 50 00 telefonu aramanız veya [email protected] adresine mail atmanız gerekmektedir.

14 Ağustos – Büyük Ev Ablukada
15 Ağustos – Tek Arabayla Gidelim
21 Ağustos – Pinhani
22 Ağustos – Adamlar
26 Ağustos – Kalben
28 Ağustos – Senforock
29 Ağustos – Can Bonomo

Biletleri Biletix’den alabilirsiniz.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...