Ana Sayfa Mekan Alkollü Mekanlar Tektekçi Beyoğlu

Tektekçi Beyoğlu

-

İsmine bakıldığında pek çok insanın rakıda ki “tek” kelimesinden bu adı aldığını sandığı fakat rakı ile uzaktan yakından alakası olmayan meşhur mekan.

Beyoğlu sakinlerinin gönlünde taht kuran mekanda yalnızca bira ve viski, vodka tarzı alkoller bulunuyor. Müşteri memnuniyetinin oldukça fazla önemsendiği mekanda fiyatlar oldukça uygun. Tam bir Avrupa Bar kültürünü yaşamanıza sahip olabilecek bir dizayna sahip. İki arkadaş Tektekçi’ye giderek bir akşam geçirmek isterseniz ortalama olarak 150 Lirayı gözden çıkarmanız gerekiyor.

“İsmine aldanma, kaliteyi yakala..”

Fakat içerisinin kalitesi ve ortamın neşesi buna değer. İçeri de canınızı sıkacak tipte insanlar da bulunmuyor. Kapıda ki güvenlikler bu konuda çok hassas. Kız arkadaşınızla birlikte eğlenmek istiyorsanız ve bela tiplerden uzak durmak istiyorsanız Tektekçi tam size göre diyebiliriz. Rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur. Bar olduğu için giriş çıkışlar hiçbir zaman kestirilemez. Mekan sabah beşe doğru boşalmaya başlar. Açılış saati ise akşam üzeri altı gibidir. Bunları bilerek hareket etmeniz sizin için daha doğru olacaktır.

Adres: Tomtom Mah., Açara Sok. No:5, 34433 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: 0544 448 08 35

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...