Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi Taksim

Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi Taksim

0
861
Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi

Günün bütün stresini eve dönerken iki tek atarak çıkarmak isteyenlere özel bir mekan adresi veriyoruz bugün sizlere. Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi ne geleneksel bir mimariye nede modern yeni nesil bir meyhane mimarisine sahip. Olduğu gibi, kendince. Bu yüzden özel davetlerin ve buluşmaların mekanı değil. Fakat ilçede eve dönerken insanların iş stresinden bunalımından uğrayıp genellikle iki tek attıkları özel bir mekan olma özelliğine sahip.

Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi

Bundan dolayı da çoğu zaman tıklım tıklım olarak kabul edebileceğimiz mekan. Öğrenciler için birebir olduğunu söyleyebiliriz çünkü fiyatlar da oldukça uygun. Mezeler ucuz, rakılar normale göre daha düşük fiyattan satışa sunuluyor. Öğrencilerin çok tercih ettiği bir mekan olması kalabalıklığını arttırıyor diyebiliriz.

“Eve dönerken iki tek atmak isteyenlere…”

Eğer vejeteryan bir bireyseniz ve rakının yanında et ürünleri tüketmek istemiyorsanız sizlere göre de özel mezeler mevcut. Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi’ne gitmek için Taksim meydanına çıkıp Sahne Sokak’a girmeniz yeterli. Sonrasında iyilikler güzellikler hoş sohbetler sizi bekliyor.

Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi

Tarihi Cumhuriyet Meyhanesi İletişim Bilgisi

Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Kamer Hatun Cd. No:12, 34435 Beyoğlu/İstanbul
Telefon: (0212) 243 64 06
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here