Home Mekanlar Alkollü Mekanlar Taps Bebek, Bebek

Taps Bebek, Bebek

0
1314
Taps Bebek

Beşiktaş’ın en gözde mekanlarından biri olan Taps Bebek’i ziyaret ettik. İçeri girdiğinizde ultra sıcak bir atmosfer var. Kendi yapımı olan biraların lezzeti de sohbetlerinize ayrı bir damak tadı katıyor. Tüm bunlara deniz manzarasını da birleştirdiğinizde ortaya çıkan deneyimi siz düşünün! Dünya mutfağından çeşit çeşit yemeklerin özellikle hamburgerlerinin yanına kendi yaptıkları birayı da ekleyince çok keyif aldığımızı söyleyebilirim.

Fiyatları standartların biraz üstünde fakat Bebek piyasasına göre biraz daha uygun. Alt katı biraz hareketli fakat üst kata sakin. İki kişi gittiğinizde manzara eşliğinde saatlerce sohbet edebileceğiniz bir mekan.

Taps Craft bira çeşitlerine değinecek olursak, 500 yıllık Alman Saf Bira Kanunu’nu takip ediyor. İzin verilen 4 temel gıdadan imal ediliyor. Bu temel gıda maddeleri ise, malt, şerbetçiotu, maya ve su. Bu maddeler dışında herhangi bir katkı maddesi eklenmeden yapılan biralar, doğal yollardan yürütülen üretim süreci ile de tazeliğini ve lezzetini koruyor.

Taps Bebek’te maç yayını olduğunu da belirtmeden geçemeyeceğim. İyi eğlenceler dileriz.

Telefon: 0212 263 8700
Adres: Taps Brewery Restoran, Beşiktaş, İstanbul (Bebek sahil yolunda)
Çalışma Saatleri: 11:30-03:00
Konum için tıklayın.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here