Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Surların Gözdesi: Armada Teras Restaurant

Surların Gözdesi: Armada Teras Restaurant

0
990
Armada Teras Restaurant

Armada Teras Restaurant, yaz gecelerinin klasiği olmuştur. 400 kişilik kapasiteye sahip açık terası ile müşterilerine hizmet sunuyor. Açık Teras yaz boyunca haftasonları ve sabah kahvaltılarında, öğle ve akşam yemekleri hizmeti de veriyor. Özellikle de kokteylller, özel organizasyonlar, toplantılar ve düğünler için tercih edilen mekanlar arasında yer alıyor.

Serin havalarda mekan, kapalı terasta müşterilerine hizmet veriyor. Saydam çatılı ve duvarlı terasta kışın bile manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca içerisinde kullanılan canlı bitki dekorları, limon ve mandalina ağaçları ile renk katılan teras, haftasonu kahvaltıları ile meşhurdur. İstanbullar için kış bahçesi özelliği taşır. Hem açık hem de kapalı teras hizmeti veren mekanda şarap mahzenleri de bulunuyor. Kaliteli Türk şaraplarını barındırıyor. Kapalı terasın kişilik kapasitesi ise 200’dür.

Tarihi surların hemen yanıbaşında yer alıyor. Şehrin kalabalığından uzakta keyifli bir haftasonu kahvaltısı yapmak için tercih edebilirsiniz. Sultanahmet Camii, Marmara Denizi ve Ayasofya ile çevrili olan mekan, kahvaltılarında doğal ve organik ürünler sunuyor. Armada Teras fırınlarında pişirilen poğaçaları ve Ahırkapı Şerbeti ile ünlüdür.

Armada Teras Restaurant İletişim Bilgisi

Adres: Armada Otel, Cankurtaran Mahallesi, Ahırkapı Sokak, No 24, Fatih, İstanbul
Telefon: 0212 455 44 55
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here