Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Sunset Grill & Bar, Ulus

Sunset Grill & Bar, Ulus

-

İstanbul’un ilk ve tek Fine Dining restoranlarından olan Sunset Grill & Bar Ulus, 1994 yılından bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışanları ile hizmetinizdedir. Mekan konum olarak Ulus Parkı’nın içerisinde yer almaktadır. Avrupa ve Asya’yı birleştiren İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasını ayaklarınız altına serer. Restoranda Türk mutfağının en güzel lezzetlerini bulabileceğiniz gibi, Kaliforniya mutfağına ait bazı yöresel tatları da bulabilirsiniz. Öyle ki müşterilerin yoğun ilgisi üzerine Japon mutfağına ait tatlar da sunulmaya başlamıştır. Burada dünyaca ünlü şeflerden biri olan Hiroki  Takmura, hazırladığı başlangıç ve ana yemekler sayesinde, müşterilerinin beğenisi kazanmıştır. Kaliteli servisi ve de yemekleri ile ön plana çıkan Sunset Grill & Bar Ulus, Chaine des Rotisseurs üyesi olmakla birlikte, uluslararası alanda bir çok ödüle de layık görülmüştür.

Sunset Grill Bar 2

Bu mekan 1999 yıllarında gastronomi dünyasının oscarlarını veren kuruluş olarak kabul edilmiş James Beard Vakfı tarafından da ülkemizi temsil etmek üzere New York’a davet edilmiş bulunuyor. Restoran ve bar öğlen yemekleri için Pazartesi ve Cumartesi günleri 12’den saat 15’e kadar, akşam yemekleri için de her gün 19:00’den sonra hizmet vermektedir.

Adres: Kuruçeşme Mahallesi Yol Sokak No:2 | Ulus, İstanbul 34340, Türkiye
Telefon: +90 212 287 03 57

Önceki İçerikAşşk Kahve
Sonraki İçerikWhisper Kitchen Bar, Arnavutköy
2348865941a8c19244d7ca6349fa8ce9
Efe Cenk Düvencihttps://www.mekancu.com
Merhaba 20 yaşındayım. Baristalık yapıyorum, gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Gezdiğim yerler hakkında sizleri de bilgilendirmek için buradayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...