Salı, Eylül 21, 2021

Sunanın Yeri Kandilli

-

Eğer denize aşık bir insansanız ve rakı içmeyi muhabbeti sohbeti seviyorsanız Sunanın Yeri sizin için inanılmaz bir mekan olacaktır. Neden mi? Çünkü Kandilli’nin denize sıfır bir kıyısında kurulmuş olan bu mekanda balıklarla sohbet ederek rakınızı yudumlayabilirsiniz. Fakat biraz fiyatların yüksek olduğundan bahsetmekte fayda var. Genellikle öğrenciler veya düşük gelirli arkadaşlar için pek uygun olmayan bir mekan.

“İki yakası bir araya gelmeyenlere, dertlilere, kederlilere, sevinenlere; herkese…”

Sunanın Yeri’nde bir 70cc Rakı açtırmak istediğinizde ortalama olarak 200 TL’yi gözden çıkarmanız şart. Fakat paraya kıyıp bu mekanda bir akşam vakit geçirirseniz başka mekanlara gitmek istemeyeceğinizden de eminiz. Suna’nın Yeri’ne gitmek için Kandilli’ye gelmeniz yeterli. Navigasyonlarda konum olarak mekanın adresi de işaretli. Bulması oldukça kolay olan bir mekan. Fakat gelmeden önce rezervasyon yaptırmanız da fayda var. Çünkü burası oldukça kalabalık olabiliyor. Özellikle yaz günlerinde soluğu herkes burada aldığı için mutlaka rezervasyon yaparak gitmenizi öneriyoruz. Rezervasyon yapabileceğiniz telefon numarası ise 0212 332 32 41.

Sunanın Yeri Kandilli İletişim Bilgisi

Adres: Kandilli Mahallesi, Kandilli İskele Cd. No:4, 34684 Üsküdar/İstanbul
Telefon: (0216) 308 45 12
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Sunanın Yeri Kandilli
Ömür Hakanhttp://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

246BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,004TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
2,510TakipçilerTakip Et
0AbonelerAbone