Ana Sayfa Mekan Alkollü Mekanlar Sortie Club | Kuruçeşme

Sortie Club | Kuruçeşme

-

İstanbul’un hatta Türkiye’nin tartışmasız en çok bilinen mekanlarından bir tanesi de Sortie Club’dur. Fiyatlar her zaman gidebileceğiniz şekilde olmasa da özel günlerde arkadaşlarınız ile birlikte oldukça keyif alabileceğiniz bir yer. Dj performansları, Güleryüzlü ve kaliteli işletmesiyle sizleri memnun edecektir.

Sortie Club

İstanbul gecelerine renk katan Sortie Club, haftanın her günü müşterilerine hizmet veriyor.  Taşıtınızla gidebilmeniz için vale hizmetleri mevcut. Restaurant kısmı saat 23:00’e kadar açık olduğu için sonrasında Club tarafına da geçebilirsiniz. Resturant’ta müzik yok, dolayısıyla manzara eşliğinde sohbetinizi edebilir, yemeğin tadını çıkarabilirsiniz.

Fiyatların biraz tuzlu olması nedeniyle özel günlerde arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile beraber gitmeniz gerekenlerden biri. İyi eğlenceler dileriz.

Sortie Club İletişim Bilgisi

Adres: Kuruçeşme Mahallesi, Muallim Naci Cd. No:54, 34345 Kuruçeşme/ Beşiktaş/İstanbul
Telefon: (0212) 327 85 85
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...