Home Mekanlar Yeme - İçme Sokak Lezzetleri: Muutto Street Food & Meze Bar

Sokak Lezzetleri: Muutto Street Food & Meze Bar

0
83
Muutto Street Food

Muutto Street Food modern tasarımıyla ilgi çekici bir mekân tasarımına sahiptir. Sokak lezzetleri ve meze barı olan Muuto, hijyene verdiği önemle öne çıkmaktadır. Menüsü oldukça zengin olup,  her damak zevkine uygun tatları bulunmaktadır.

Ne Yenir?

Muutto menüsünde sıcak ve soğuk mezeler ile dürümler sunmaktadır. Ancak her bir tarifi kendine özel bir şekilde yaparak, yeni bir lezzet halinde sunar. Lâkin buraya ilk kez gelmişseniz, mutlaka tatmanız gerekenler de vardır. Bunların başında da kaburga dürümü gelir. Dana kaburgadan yapılarak doğal sebzeler eşliğinde sunulan bu tat, damak zevkinizi yenileyecektir.

Ne Kadar Ödenir?

Muutto Moda 12:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ancak saatler farklılık gösterebilir. Wi-Fi bulunan mekân iç ve dış ortama sahiptir. Fiyatları da oldukça uygundur. İki kişi ortalama fiyat 85 Türk Lirasıdır. Ödemeler ise nakit ya da kart kullanılarak yapılabilmektedir.

Muutto Street Food & Meze Bar, Moda İletişim Bilgileri

Muutto’ya henüz gitmemişseniz, tecrübesini tatmak için Caferağa mahallesi, Cemal Süreya sokak, no: 57/2A Kadıköy, İstanbul adresine gelmeniz yeterlidir. Telefon numarası ise 0216 515 62 45’tir.

Konum için tıklayınız.

Muutto Street Food & Meze Bar, Moda Rezervasyon

Muutto Moda günün her saatinde gelebileceğiniz bir mekândır. Ancak bazı saatlerde ciddi bir yoğunluğa sahne olabilmektedir. Dolayısıyla iki kişi gelecekseniz önceden rezervasyon yaptırmanız önerilmektedir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here