Home Mekanlar Sky Karaköy

Sky Karaköy

0
983
Sky Karaköy

Sky Karaköy semtin en ilgi çeken mekanlarından birisidir. Nezih duruşu ve kaliteli menüsü ile her zaman dikkat çekmektedir. Her zaman güler yüzlü ve ilgili personeli ile gelen herkesi memnun etmektedir. Sahip olduğu ortamı ile gelen kişiler hiçbir zaman gitmek istemezler. Bu nedenle bütün müşterilerin daima memnuniyet ile ayrıldığı bir yer olarak hizmet verir. Eşsiz manzarası ile tarihi yarımada ve boğazı izlemek mümkündür. Galata Kulesi eşliğinde şık bir akşam yemeği yemek isteyen kişiler tarafından ideal bir mekandır.

Sky Karaköy

Ne Yenir?

Sky Karaköy menüsü çeşitli kokteylleri ile dikkat çeker. Farklı kokteylleri tatmak isteyen kişiler için eşsiz lezzetleri mevcuttur. Ayrıca alkolün yanında yenilecek lezzetli yemekleri ile de her zaman beğeni toplamaktadır. Suşi mekanda en çok tercih edilen yemekler arasında yer alır. Kaliteli lezzetler sunan bir mekanda hizmet almak isteyen kişiler tarafından tercih edilebilir.

Ne Kadar Ödenir?

Mekan en çok kokteylleri ile ön plana çıkar. Mekandaki kokteyller ortalama 100 TL civarındadır. 2 kişi için ortalama 400 TL hesap ödenecektir.

Sky Karaköy

Sky Karaköy İletişim Bilgisi

Adres: Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Kemankeş Caddesi Veli Alemdar Han No: 49 Beyoğlu, İstanbul
Telefon: 0212 806 40 40
Konum için tıklayınız.

Sky Karaköy Rezervasyon

Sky Karaköy her zaman ilgi çeken bir mekandır. Genel olarak kalabalık olan mekana rezervasyon ile gidilmesi tavsiye edilir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here