Home Mekanlar Sirtaki’nin Tek Adresi: Sirtaki Meyhanesi

Sirtaki’nin Tek Adresi: Sirtaki Meyhanesi

0
854
Sirtaki Meyhanesi

2015 yılında Beylikdüzü’nde açılan Sirtaki Meyhanesi, hafta içi Türk müziği ile hafta sonları da Yunan müziği ve sirtaki ile eğlenceye devam ediyor. Et ve balık ürünlerini tüm lezzetleriyle masanıza getiren restoranda Sirtakiyle eğlencenin dibine vurabilir ve nefis yemeklerle doyurucu bir yemek keyfi yapabilirsiniz.

Sirtaki Meyhanesi’nde Ne Yenir?

Meyhane olarak hizmet veren restoranda içkinizin yanına mezelerden ve ana yemeklerden söyleyebilirsiniz. Soğuk mezeler, ana yemekler, zeytinyağlılar, ara sıcaklar, tatlılar, salatalar ve meyveler menüyü oluşturuyor. Acılı ezme, cacık, kapya biber, acılı atom ve şakşuka gibi soğuk mezeler ana yemeğinizin yanına çok yakışacaktır.

Sirtaki Meyhanesi

Ne Kadar Ödenir?

Soğuk mezelerin fiyatları 15 – 35 TL arası değişiyor. Kapya Biber 15 TL, Acılı Atom 15 TL ve Karides Söğüş 30 TL olarak karşımıza çıkıyor. Ana yemeklerde ise genel olarak 40 – 75 TL arası. Dil Kavurma 75 TL, Çoban Kavurma 60 TL, Izgara Kalamar 45 TL ve Izgara Levrek 45 TL olarak fiyatlandırılmış. Ara sıcakların yelpazesi geniş ve çeşidi çok bulunuyor. Balık Böreği 30 TL ve Karides Güveç 45 TL. Salatalar ortalama 30 TL olarak fiyatlandırılıyor. Meyve tabakları da kişi sayısına göre çeşitlendiriliyor. Tek kişilik meyve tabağı 20 TL ve üç kişilik meyve tabağı 40 TL.

Sirtaki Meyhanesi İletişim Bilgisi

Adres: Büyükşehir Mh. Cumhuriyet Cd. Ekinoks AVM, Beylikdüzü
Telefon: 0212 951 00 91 – 0850 885 10 18
Konum için tıklayın.

Sirtaki Meyhanesi Rezervasyon

Mekana giderken rezervasyon yaptırılması önerilir.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here