Home Mekanlar Şef Restoranı: Dereköy Lokantası Bodrum

Şef Restoranı: Dereköy Lokantası Bodrum

0
606
Dereköy Lokantası Bodrum

Dereköy Lokantası Bodrum bölgede verdiği özel hizmet ile oldukça beğeniliyor. Şef restoranı konsepti ile açılan mekan, nitelikli hizmeti ile ön plana çıkıyor. Dereköy Lokantası tasarımı ile müşterilerine sıcak bir ortam sunuyor. Konseptinde yer alan botanik eşyalar ve aksesuarlar ile birlikte kişiler tarafından tercih ediliyor. Klasik mutfaklardan ayrı yemekler tercih eden kişiler için idealdir. Menüde yer alan yemekler mekana ait yorumlamalar ile eşsiz lezzetlerle sunuluyor.

Ne Yenir?

Dereköy Lokantası Bodrum menüsü Türk mutfağını eşsiz olarak kişilere sunuyor. Klasik lezzetlerin mekana ait yorumlamaları ile kişiler güzel lezzetlerle buluşabiliyorlar. Kuzu karski, otlu ciğer, çibesli enginar, Denizli yanık yoğurtlu cacık gibi tatlar menüde ön plana çıkıyor.

Dereköy Lokantası Bodrum

Dereköy Lokantası Bodrum’da Ne Kadar Ödenir?

Bölge ele alındığı zaman uygun fiyatlar ile hizmet veriyor. 2 kişi ortalama 200 TL ile mekanda yemek yiyebiliyor.

Dereköy Lokantası Bodrum İletişim Bilgisi

Adres: Dereköy 48960 Bodrum, Muğla
Konum için tıklayınız.

Dereköy Lokantası Bodrum

Rezervasyon

Bölgedeki diğer mekanlara kıyasla rezervasyonsuz da tercih edilebilecek bir mekandır. Özel olarak masa ayırtmak isteyen kişiler için rezervasyon yaptırılması tavsiye edilir. Sıcak bir ortamda güzel ve kaliteli bir hizmet almak isteyen kişilerin ilgisini çekmektedir. Aile ile birlikte gitmeye uygundur ve saatlerin nasıl geçtiği fark edilmeyecektir. Farklı tatların yorumlamalarını denemek isteyen kişiler için ideal bir seçimdir.

Bodrum Gezilecek Yerler için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here