Home Mekanlar Salon Galata

Salon Galata

0
408
Salon Galata

Salon Galata sahip olduğu tarihi duruşu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Eşsiz tasarımları ile mekana girildiği anda bambaşka bir hava hissetmek mümkün. Mekanın içerisinde genel olarak tarihi bir hava yansıtılmaya çalışılmıştır. İçerisindeki ahşap detaylar ile geçmişe ait izleri görmek mümkündür. Eski dönem teknikleri ile tasarlanan mekanda tamamen sanatsal izler görülebilir. Ayrıca mekandaki güler yüzlü ve ilgili çalışanlar ile şık bir hizmet almak mümkündür.

Ne Yenir?

Salon Galata menüsü hem kahvaltı hem de akşam yemeği çeşitleri ile dikkat çekmektedir. Kahvaltı tabağı çeşitlerinin yanı sıra tost ve sandviçleri de oldukça fazla beğeniliyor. Akşam yemeği alternatiflerinde de antrikot ve köfte en çok tercih edilenler arasında. Eğer fast food tercih edilir ise mekanda hamburger seçenekleri de bulunuyor. Bu nedenle her ağız tadına hitap eden bir özelliğe sahip.

Ne Kadar Ödenir?

Salon Galata kahvaltı için tercih edilir ise 2 kişi için ortama 70 TL tutacaktır. Akşam yemeği için ise 110 TL hesap gelmesi mümkündür. Tercih edilen ürünlere bağlı olarak hesap miktarı değieşebilir.

Salon Galata

Salon Galata İletişim Bilgisi

Adres: Arap Cami Mahallesi Bankalar Caddesi No: 3/A Karaköy, İstanbul 34420
Telefon: 0212 252 72 56
Konum için tıklayınız.

Salon Galata Rezervasyon

Mekan hem akşam yemeği hem de kahvaltı için yoğun ilgi görmektir. Bu nedenle rezervasyon yaptırılması tavsiye edilir.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here