Ana Sayfa Yeme & İçme Akşam Yemeği Saklı Bir Cennet: Smokkin, Caddebostan

Saklı Bir Cennet: Smokkin, Caddebostan

-

Özellikle de gençler tarafından sıkça ziyaret edilen Smokkin Caddebosta, gün içerisinde çok yoğun olmaktadır. Mekanda kesinlikle alkol satışı yoktur. Ancak birbirinden lezzetli ve farklı bir konseptle sunulan bir çok içecek çeşidi bulunur. Gel al hizmeti vardır. Smokkin Caddebostan’ın özel olarak dizayn edilmiş olan iç ve dış mekanlarında günün yorgunluğunu ve stresini kolayca atmak mümkün olacaktır. Çünkü burası, aynı zamanda oyun oynama alanlarından biri olarak da hizmet vermektedir. Çeşitli oyun odaklarında son zamanların en popüler masa oyunlarından herhangi birini oynayarak sosyalleşmeniz kaçınılmaz olacaktır. Mekan ithal ve yerli tütünlerden imal edilmiş ve eşsiz karışımlar ile ön plana çıkmayı başarmış nargileleri ile meşhurdur.

Yiyecek menüsünde ise; lorlu ve cevizli ızgara sebze salatası çok beğenilmiştir. Burayı ziyaret eden müşterilerin büyük bir kısmı, özel olarak üretilmiş wrapları tatmak istemektedirler. Özellikle de Shrimp Cheddar Wrap mekanla özdeşleşmiş lezzetlerden biri haline gelmiştir. Geniş bir içecek ve tatlı menüsü de vardır. Nezih bir ortamda hem oyun oynamak, hem eğlenmek hem de iyi vakit geçirmek için Smokkin Caddebostan ideal bir seçimdir.

Adres : Caddebostan Mahallesi, Bağdat Caddesi, No 345, C Blok, Kadıköy, İstanbul
Telefon : 0216 2022020

Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 26 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Must Read

Türk Kahvesi Nerede İçilir? (Mekanlar)

0
Türk kültüründe oldukça önemli bir yere sahip olan Türk kahvesi dünyaca meşhurdur. Pek çoğumuz için Türk kahvesi artık keyif değil bağımlılık haline gelmiş durumdadır....

2021 Yılı Resmi Tatilleri

Seyahat Sigortası Nedir?