Home Mekanlar Sahne Beykent

Sahne Beykent

0
342
Sahne Beykent

Beylikdüzü’nün gözdesi Sahne Beykent eğlence denildiği zaman akla gelen mekanlardan birisi olarak yer alıyor. Mekanda çıkan kaliteli sanatçılar ile haftanın her günü renkli eğlenceler sunuyor. Müşterilerini her zaman enerjisi yüksek çalışanları ile karşılarken, keyifli zamanlar geçirmeyi garanti ediyor. Nezih bir mekanda eğlenmek isteyen kişiler için ideal bir mekandır. Başarılı sunumları ile birlikte lezzetleri de ön plana çıkıyor.

Sahne Beykent Menüsü ve Fiyatları

Sahne Beykent menüsü ve fiyatları sayesinde müşteri kitlesini her zaman memnun eden bir mekan olarak yer alıyor. Menüsündeki çeşitliliği ile her kitleye hitap edebilen bir mekan haline geliyor. Rahat bir mekanda eğlenmek isteyen kişiler için tercih edilebilir. Aynı zamanda ambiyansındaki şıklık ile de müşterilerini büyülüyor. Genç yaşlardaki kişiler için sık gidilen mekanlardan birisidir. Fiyatları, performansına kıyasla uygun fiyatlı olduğu için her bütçeye hitap edebilen bir yer.

Fiyatların güncel bilgisi için aşağıdaki iletişim bilgilerinden restoranı arayabilirsiniz.

Sahne Beykent Rezervasyon ve Adres Bilgisi

Sahne Beykent canlı müzik eğlenceli ile keyifli vakit geçirmek isteyen kişiler için ideal bir mekandır. Haftanın her günü canlı müzik ile eğlence imkanı sunan mekan gençlerin en çok tercih ettiği yerler arasında bulunuyor. Bu nedenle kişilerin rezervasyon yaptırması tavsiye ediliyor. Rezervasyon için 0533 964 66 16 numarası ile iletişim kurulabiliyor.

Adres: Adnan Kahveci Mahallesi Avrupa Caddesi Kubist Avm No: 10/50 34550 Beykent, Beylikdüzü, İstanbul
Konum için tıklayınız.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here