Home Yeme - İçme Akşam Yemeği Robotlar Eşliğinde: Touch Restaurant

Robotlar Eşliğinde: Touch Restaurant

0
458
Touch Restaurant

Touch Restaurant, İstanbul Ataköy’de yer alıyor. Mekanın en dikkat çeken özelliği ise garsonlarının robot masalarının da tablet şeklinde olmasıdır. Türkiye’de ilk defa hayata geçirilen hizmet ile büyük ilgi topluyor. Restorana gelen müşteriler tablet şeklindeki masalardan sipariş veriyor. Tercih edilen yemek aşçının bilgisayarında gözüküyor ve hazırlanıyor. Daha sonra robot garsonlar yemekleri müşterilere getiriyor. Restoranda kaldığınız sürede Rozzy ve Robo garsonlar hem sizi şaşırtacak hem de ilginizi çekecektir.

Ne Yenir?

Touch daha çok burger ve pizza üzerine kurulu bir restorandır. Menüsünde her çeşit burgeri, pizzaları, salataları bulabilirsiniz. Bunların yanında menüde bir de kızartmalar yer alıyor. Pizzanızın yanına patates kızartması, soğan halkası ya da çıtır tavuk söyleyebilirsiniz.

Ne Kadar Ödenir?

Restaurant’ta oldukça uygun fiyatlara karnınızı doyurabilirsiniz. Menüde burgerler 17.90-42.30 arası fiyatlandırılmış. İspanyol Burger’i 30.25 TL’ye yiyebilirsiniz. Pizzalar ise 21.90-36 TL arası fiyatladırılmış olarak karşımıza çıkıyor. Mexico Pizza’yı 27.50 TL’ye yiyebilirsiniz. Kızartmalar da 7-16.00 TL arası olarak fiyatlandırılıyor.

Touch Restaurant

Touch Restaurant İletişim Bilgisi

Adres: Ataköy 7-8-9-10, Selenium Ataköy, Bakırköy, İstanbul
Telefon: 0531 886 21 25
Konum için tıklayın.

Touch Restaurant Rezervasyon

Restaurant’a giderken rezervasyon yaptırmanıza gerek yoktur.

Diğer Mekanlar için tıklayın.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here