Merhaba, sizler de hızla büyüyen mekancu.com ailesine katılabilir, bloğumuzda sizlere sunduğumuz çeşitli alternatiflerle reklam verebilirsiniz.

BANNER REKLAMLARI

Bloğumuza girdiğinizde çeşitli pozisyonlarda sizleri reklam alanları karşılar. Bu reklam alanlarının ebatları bellidir. Bunların dışında farklı banner alanları istekleriniz için yine bize ulaşabilirsiniz.

BACKLINK ÇALIŞMALARI

Web siteleriniz için bloğumuzda yazı yazabiliriz. Daha gerçekçi olması adına bazı yazılarımızda linklerinizi geçirebiliriz. Bu durum sitenizin Google’da belirlediğiniz kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağlar. Yazacağımız içerikler %100 özgün olmak ile beraber sitenizin SEO puanına oldukça katkıda bulunacaktır.

GEZİ YAZILARI

Dergi, Blog, Gazete ve siteleriniz için gezi yazıları yazabilir bu alanların daha aktif olmasını sağlayabiliriz.

SOSYAL MEDYA İŞBİRLİKLERİ

Sosyal Medya hesaplarımızda eş zamanlı olarak mekanlarınızın veya markanızın tanıtımını yapabilir daha çok kitleye ulaşmanızı sağlayabiliriz.

Site istatistiklerimiz, hedef kitlemiz ve etkileşimlerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki form aracılığı ile bizlere ulaşabilirsiniz.

    SON YAZILAR

    En İyi 15 Yeniköy Mekanları

    En İyi 15 Yeniköy Mekanları

    1
    Bu yazımızda sizlere En İyi 15 Yeniköy Mekanları'nı listeleyeceğiz. Yeniköy, İstanbul’un Boğaziçi’nin Rumeli yakasında, Sarıyer ilçesine bağlı olan semttir. Gelişmekte olan Yeniköy’ün şimdiden birçok...