Salı, Temmuz 9, 2024

Quba Club Taksim

-

Sizi İstanbul’un en karanlık mahalleleri arasında bulunan Karabayır’da olan Quba Club’a götürüyoruz. Her ne kadar bu ilçe içerisinde bulunan suçlarla anılsa dahi Quba Club semtin adeta parlayan yıldızı diyebiliriz. Çünkü burası eğlencenin başkenti olduğu noktalardan bir tanesi. İstanbul’un sayılı iyi clublarından bir tanesinin burada olduğuna ilk duyan herkes elbette ki şaşırıyor. Fakat alkol fiyatlarının çok düşük olması, güvenliğinin çok sıkı olması ve içerisinde kadın erkek rakamında eşitlik olmasından dolayı genellikle insanların tercih noktalarından bir tanesi.

“Kömürlükler içerisinde parlayan bir elmas..”

Genellikle içeride karabayırda oturan pek fazla insan bulunmuyor. Club’a gelen ziyaretçiler genelde farklı ilçelerden buraya geliyorlar. Karabayır’a gelerek Balo Sokoğa girdiğinizde kolaylıkla bulabileceğiniz bir adres. Rezervasyon sistemine ihtiyaç duyulmuyor. Genelde sıkıntılı bir ilçe olduğu için tam karşısında bulunan bir adet taksi durağı mevcut. Clubtan çıktığınızda kolaylıkla taksiye atlayarak ilçeden çıkış yapabiliyorsunuz. Tabi tercih eder misiniz orası sizin bileceğiniz iş. Ama korkmanıza veya çekinmenize gerek yok. İşletme sahibi güvenliği üst düzey tutuyor.

Quba Club İletişim Bilgisi

Adres: Hüseyinağa Mahallesi, Balo Sok. No:18, 34435 Beyoğlu/Istanbul
Telefon: (0212) 244 88 58
Konum için tıklayınız.

İstanbul Mekanları için tıklayınız.

Mekancu
Mekancuhttp://www.b9creative.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

253BeğenenlerBeğen
15,933TakipçilerTakip Et
16,041TakipçilerTakip Et
317TakipçilerTakip Et
1,973TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol