Home Mekanlar Yeme - İçme Primitif Sokak Yemekleri, Bomonti

Primitif Sokak Yemekleri, Bomonti

0
53
Primitif Sokak Yemekleri

Primitif sokak yemekleri adından da anlaşılabileceği üzere hızlı atıştırmalık arayanlar için tercih edilebilecek bir mekândır.  Eğer dışarıdaysanız ve ne yiyeceğinize karar veremiyorsanız, sokak tatlarını yeni bir lezzetle size sunar.

Ne Yenir?

Primitif sokak yemekleri mekânına gelmişseniz, sundukları fast food besinlerini mutlaka denemeniz gerekir. Her biri eşsiz bir lezzete sahiptir. Sosları da oldukça tatlı olup doğrudan mekân tarafından yapılmaktadır. Burger bakımından oldukça farklı ve ilgi çekici seçenekleri vardır.

Ne Kadar Ödenir?

Primitif sadece yemekleri bakımından değil mekân tasarımı açısından da cezbedici bir tasarıma sahiptir. Entelektüel bir dekore tarzı vardır. Fiyat olarak incelendiğinde ise iki kişilik menülerin ortalama 80 Türk Lirası olduğu görülmektedir. Ödemeler gerek nakit gerekse kredi kartı kullanılarak yapılmaktadır.

Primitif Sokak Yemekleri İletişim Bilgileri

Primitif iç mekânda hizmet vermektedir. Dolayısıyla denemek için adresine gitmeniz gerekir. Burası Cumhuriyet Mahallesi, Bilgiç Sokak, No25/A Şişli İstanbul adresindedir. Eğer telefonla arayarak soru sormak istiyorsanız 0541 637 68 85’tir.

Konum için tıklayınız.

Primitif Sokak Yemekleri Rezervasyon

Eğer dışarıdaysanız ve hızlı bir şekilde bir şeyler atıştırmak istiyorsanız Primitif sokak yemekleri yapabileceğiniz tercihler arasında bulunmaktadır. Bu sebeple tek başınıza gidiyorsanız rezervasyon çoğu zaman gerekmeyecektir.

Ancak iki kişi gelecekseniz, mekânın dolu olduğu da bilinmelidir. Bu sebeple yukarıda verdiğimiz telefon numarasından iletişime geçerek yer ayırtırsanız, geldiğiniz saatte yer sorununu ortadan kaldırabilirsiniz.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here