Home Mekanlar Paslı Pelikan Moda

Paslı Pelikan Moda

0
305
Paslı Pelikan Moda

Paslı Pelikan Moda’nın en sevilen mekanlarından birisi olarak hizmet vermektedir. Gün bitiminde bir sahil meyhanesinde keyifli vakit geçirmek isteyen kişilere hitap eder. Sahip olduğu eşsiz manzarası ve kaliteli hizmeti ile müşteriler her zaman memnun kalmaktadır. Mekana giden kişiler gün batımında güzel fotoğraflar çekinmek isteyeceklerdir. Özel günler için herkesin tercih edebileceği bir mekandır.

Paslı Pelikan Moda

Ne Yenir?

Mekan menüsümeyhane lezzetleri ile müşterilerini etkisi altına almaktadır. Onlarca farklı meze seçeneği ile kişiler kendi ağız tatlarına uygun seçimler yapabilirler. Her gün taze gelen balıkları mekanın en sevilen lezzetleri arasındadır. Meyve tabakları da rakı sofralarında eşsiz bir tat elde edilmesini sağlayacaktır. Muhteşem bir meyhane olarak her tadı ile müşterilerin beğenisini kazanmaktadır.

Ne Kadar Ödenir?

Paslı Pelikan Moda özel manzarası ile lüks bir restoran olarak hizmet vermektedir. 2 kişi için ortalama hesap 500 TL ile 1000 TL arasında değişecektir. Kişilerin tercih ettiği lezzetlere bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterir.

Paslı Pelikan Moda İletişim Bilgisi

Adres: Caferağa Mahallesi Moda Caddesi No: 192/2 34710 Kadıköy, İstanbul
Telefon: 0216 336 44 47 – 0216 336 44 46
Konum için tıklayınız.

Paslı Pelikan Moda

Paslı Pelikan Moda Rezervasyon

Paslı Pelikan Moda şık akşam yemekleri için vazgeçilmez bir mekandır. Her zaman yoğun ilgi gören mekana rezervasyon ile gidilmesi tavsiye edilir. Özel günler için kişilerin vazgeçilmez mekanları arasında yer alır.

İstanbul Gezi Rehberi için tıklayınız.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here