Papermoon, Milano kökenli ünlü bir restorandır. 2005 yılında İstanbul Akmerkez’de kurulan bu işletme özellikle de İtalyan usulü pizzaları ile popüler hale gelmiştir. Restoran şefi Giuseppe, New York ve Tayland gibi büyük ülkelerde uzun yıllar boyunca aşçılık deneyimini geliştirdikten sonra, ülkemizdeki Papermoon işletmesinde baş aşçı olarak çalışmaya başlar. Mekan, her gün saat 12:00’den gece 02:00’ye kadar hizmet verir. Verilen hizmet kapsamında full bar, vale ve de ücretsiz wifi de yer almaktadır. Ziyaretçiler diledikleri takdirde İstanbul’un eşsiz manzarasına karşı restoranın dış mekanında en lüks yemekleri yiyebilirler. Dış mekanda oturmak istemeyenler için iç mekan da bulunur.  Papermoon Etiler’e gitmek isteyenler önceden rezervasyon yaptırmak zorundadır. Rezervasyonsuz müşteri kabul edilmez.

Papermoon Etiler

İstanbul’un en ünlü restoranı olan Papermoon Etiler’in mutfağında ünlü şeflerin elinden çıkan deniz mahsullü makarnayı tadabilirsiniz. Ayrıca birbirinden farklı İtalyan lezzetleri de burada özenle servis edilir. İş yemekleri, romantik bir akşam yemeği ve doğum günü gibi kutlamalar için de mekanın kiralanması mümkündür. Ayrıca bar olarak dizayn edilmiş mekanda müziğin tadını çıkarmanız da mümkün olacaktır.

Adres: Akmerkez AVM, Zemin Kat, Kültür Mahallesi, Nispetiye Caddesi, No 56, Beşiktaş, İstanbul
Telefon: 0212 2821616

2348865941a8c19244d7ca6349fa8ce9
Efe Cenk Düvencihttps://www.mekancu.com
Merhaba 20 yaşındayım. Baristalık yapıyorum, gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Gezdiğim yerler hakkında sizleri de bilgilendirmek için buradayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...