Ana Sayfa Manşet Panoramik Dünya: 360 İstanbul

İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde bulunan mekan bir restaurant ve gece kulübüdür. Kendine özgü ve kaliteli hizmeti, dünya mutfağına ev sahipliği yapan menüsü ve panoramik İstanbul manzarası ile oldukça hoş bir mekan. Düzenlediği eğlenceler ile de müşterilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

Uluslararası alanda önemli bir yere sahip olan mekan yerli ve yabancı müşterilerin ilgi odağı halinde. Dünya mutfağı menüsü ise yeniliklere her daim açık ve sürekli kendine bir şeyler katıyor. Bu lezzetli ve zengin menünün şefi ise karşımıza Mike Norman olarak çıkıyor.

360 İstanbul2

Özellikle yurtdışından getirttiği ünlü sanatçı ve DJ’ler ile, müşterilerine eşsiz İstanbul manzarası ve canlı performans birlikte akşam yemeği fırsatı sunuyor. İlerleyen saatlerde ise çeşitli dans müzikleri ve gösterileri ile müşterilerini eğlencenin doruklarına çıkarıyor.

Adres: Tomtom Mahallesi, İstiklal Caddesi, No:163, Kat:8, Beyoğlu, İstanbulT
elefon
: 0533 691 03 60

60999dcef4a65b7fb83a5996b8e52099
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Must Read

Valonia

Beşiktaş’ın Tatlıcısı: Valonia

0
Beşiktaş’ın tatlıcısı Valonia menüsünde birçok farklı lezzete yer verir. Menüde yer alan tatlılar en çok beğenilen ve tercih edilen lezzetler arasındadır. Özellikle ıslak keki...