Home Mekanlar Özel Lezzetler: Azur Bodrum

Özel Lezzetler: Azur Bodrum

0
383
Özel Lezzetler Azur Bodrum

Azur Bodrum hizmet verdiği kişilerin her zaman memnun ayrılmasını sağlıyor. Dünya standartlarında verilen hizmeti ile kişilere ayrıcalıklı bir imkan sunuyor. Mekana girildiği ilk andan itibaren sahip olduğu ambiyansı ile kişileri etkisi altına alıyor. Günün erken saatlerinden gece geç saatlere kadar burada kaliteli bir hizmet almak mümkündür. Deniz ve güneşin tadını bir arada çıkartmak isteyen kişilerin tercih edebileceği bir mekandır.

Azur Bodrum’da Ne Yenir?

Azur Bodrum menüsü spesiyal lezzetleri ile ön plana çıkıyor. Menüde yer alan Villa Azur Show ve The Tremendous en çok tercih edilen seçeneklerden birisi oluyor. Menüdeki her yemek lezzeti kadar sunumu ile de beğeni topluyor. Mantı, pide ve hamburger gibi seçenekleri de menüde bulmak mümkündür.

Özel Lezzetler Azur Bodrum

Azur Bodrum’da Ne Kadar Ödenir?

Müşteriler rezervasyon ile giriş yapıyorlar ve giriş yapılırken minimum ücret belirleniyor. Her müşteri için en az 350 TL harcama öngörülüyor. Menüde yer alan fiyatlar ile kişiler 350 TL’den 2000 TL’ye kadar harcama yapabiliyorlar.

Azur Bodrum İletişim Bilgisi

Adres: Dirmil Mahallesi Flipper Sokak No: 9 – EA/1 Tilkicik Koyu Yalıkavak, Bodrum
Telefon: 0530 900 70 77
Konum için tıklayınız.

Özel Lezzetler Azur Bodrum

Azur Bodrum Rezervasyon

Bölgenin en çok tercih edilen mekanı rezervasyon ile müşteri kabul ediyor. Birçok şubesi bulunan plaj, ünlü isimlerin de tercih ettiği bir yerdir. Önceden rezervasyon ile kusursuz bir hizmet alınabilir.

Gece Hayatında Bodrum Mekanları‘na göz atabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here