Ana Sayfa Kültür Sanat Osmanlı’dan Günümüze: Tarihi Vefa Bozacısı

Osmanlı’dan Günümüze: Tarihi Vefa Bozacısı

-

Tarihçesi Osmanlı’nın son yıllarına kadar uzanan Tarihi Vefa Bozacısı, yüzyılı aşkın geleneksel bir lezzeti ve deneyimi temsil etmektedir. Bugün Vefa Bozacısı üç ayrı değer üzerine şekillenmiş bulunmaktadır. Bunlardan ilki özveridir ve dört kuşak boyunca devam eden üretimin günümüzde de özverili bir şekilde sürdürülmesini hedeflemektedir. Vefa Bozacısının ikinci değeri gelenektir. Buna bugün yönetim kurulunda bulunan aile fertleri yüzyıllara dayanan geleneği koruyarak üretim yapmayı kendilerine amaç edinmiş durumdadırlar. Son olarak ise Teknolojinin kullanımı gelmektedir. Vefa Bozacısı tarihi ve modern olanı birleştirmektedir. Bu noktada boza sos ve sirke imalatını dünyanın en ileri teknolojilerini kullanarak sürdürmektedirler. Bu şekilde Tarihi Vefa Bozacısı, müşterilerine çağdaş teknolojinin sunduğu imkânlar ile hizmet sunmaya devam etmektedir.

Tarihi Vefa Bozacısı1

Tarihi Vefa Bozacısı Genel Özellikleri

Haftanın her günü 08.00 ve 22.30 saatleri arasında hizmet veren Tarihi Vefa Bozacısı, ye – kalk olarak adlandırılan bir konsepte sahiptir. Böylece konuklar mekâna gelip bozalarını içtikten sonra buradan ayrılmaktadır. Tarihi Vefa Bozacısı samimi ve içten bir atmosfere ve ferah bir iç mekâna sahiptir.

Adres: Hacı Kadın Mahallesi, Katip Çelebi Caddesi, No 66, Fatih, İstanbul
Telefon: 0212 519 49 22

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone