Home Yaşam Dizi Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi – Nisan

Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi – Nisan

0
753
Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi

Özellikle hafta içleri akşam eve geldiğimiz de televizyonu açıp genellikle düzgün bir şey bulamayız. Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi için netflix, yabancı dizi gibi çokta yeni olmayan bir popülaritenin başladığını görebiliriz. Haziran ayı içinde yeni çıkmış yada mevcut popülaritesini korumaya devam eden dizileri sizinde izlemeniz için aşağıda listeliyorum, keyifli seyirler dilerim.

Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi

Hakan Muhafız: 2. Sezon

Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi verdiğimiz bu yazının ilk dizisi Hakan Muhafız! Genç bir adam olan Hakan’ın İstanbul’da sıradan yaşantısı vardır. Fakat ona verilen görev Hakan’ı 15 milyonluk şehirde yaşayan herkesten daha farklı bir konuma getirir. Şehir tarihten gelen gizemli ölümsüzlerin tehdidi altındadır. Hakan hiç hazır olmasa da ölümsüzleri durdurup şehri kurtarmak zorundadır. İstanbul’un son muhafızı olma vazifesini üstlenen Hakan görevini yerine getirebilecek midir?

Hakan karakterini Çağatay Ulusoy’un canlandırdığı dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Okan Yalabık, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü ve Mehmet Kurtuluş yer alıyor.

The Society

The Society, gizemli bir şekilde zengin New England kasabasına tıpa tıp benzeyen başka bir yere gönderilen bir grup gencin hikayesini konu ediyor. Gençler, yaşadıkları kasabanın benzeri olan bu yerde ailelere dair hiçbir ize rastlamaz. Başlarına gelenlere anlam vermeye çalışan gençler eve ve ailelerinin yanına dönmenin yolunu arar. Ancak her şeyden önemlisi öncelikle hayatta kalmanın yolunu bulmaları gerekir. Nobel Edebiyat Ödüllü İngiliz romancı ve şair William Golding’in imzasını taşıyan “Sineklerin Tanrısı” romanından esinlenilen dizi Chris Keyser ve Marc Webb’in imzasını taşıyor.

Triple Frontier

Tek hedefleri para. Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund ve Pedro Pascal; Triple Frontier’da beklediklerinden çok daha zor bir işe kalkışıyor.

Lucifer: 4. Sezon

Chloe’nin onun şeytan suratını görmesinin sonuçlarıyla sarsılan Lucifer’ı yeni bir zorluk bekliyor: İlk günahkâr olan Havva geri döndü. Uzun yıllar önce Lucifer’a uyup cennetten kovulduğu için intikam almak mı istiyor? Yoksa bambaşka bir şeyin peşinde mi?

Marvel’s The Punisher: 2. Sezon

Frank Castle (Jon Bernthal) kaçabilir ama olduğu kişiden saklanamaz. İkinci sezonda Frank’i aşina olduğumuz uçlarda görmeye devam ediyoruz. Castle’ın eski silah arkadaşı Billy Russo (Ben Barnes), Frank’in neden olduğu travmatik beyin hasarından yavaş yavaş iyileşmeye başlarken, Billy’nin bulmacanın parçalarını bir araya getirmesi artık bir an meselesi. Netflix En İyi 5 Dizi Önerisi’nin son dizisi de bu oldu.

Keyifli seyirler diliyoruz.
Netflix‘ten üyelik almak için tıklayabilirsiniz.

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here