Ana Sayfa Yeme & İçme Cafe Nargile Diyarı: Balkon Cafe, Rumeli Hisarüstü

Nargile Diyarı: Balkon Cafe, Rumeli Hisarüstü

-

Balkon Cafe Rumelihisarüstü, 1999 yıllarında Mehmet Şekerci tarafından kurulmuştur. Bu mekanın en önemli özelliği ise, ülkemizde nargile üzerine ilk şubeleşen marka olmasıdır. İstanbul’un farklı bölgelerinde şubeleri bulunur. Genel olarak hamburger ve et yemekleri gibi fast food tarzı mutfağa sahiptir. Balkon Cafe Rumelihisarüstü sabah saat 10:00’da açılır. Gece saat 02:00’ye kadar da hizmetlerine devam etmektedir. Hafta içi ve hafta sonlarında kahvaltı servisi bulunmaktadır. Önemli maçların olduğu zamanlarda maç izlemek için bu mekanı ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda tamamen konforlu bir ortamda, birbirinden güzel nargilelerin tadını çıkabilirsiniz. Mekanda alkol satışı yoktur. Hem iç hem de dış mekanda oturma ve yemek yeme imkanı vardır.

Balkon Cafe Rumeli Hisarüstü Web 2

Balkon Cafe Rumelihisarüstü özel ev mantısı ile meşhur hale gelmiştir. Aynı zamanda Cafe De Paris, Balkon Piliç Şiş, Fajita Combo, Akdeniz Salata ve de pide çeşitleri mekanı ziyaret edenler tarafından çok beğenilmiştir. Redbull içerikli nargilesi de bir hayli popülerdir. Bu mekana gelenler genel olarak oyun oynayarak eğlenmek ve nargile içmek için gelmektedirler. Sıcak ve soğuk içecekler de en özel halleri ile servis edilecektir.

Adres : Bebek Mahallesi, Hisarüstü Nispetiye Caddesi, Günaydın Yolu Sokak, No 2/A, Beşiktaş, İstanbul
Telefon : 0212 3580279

[reactions count=false button=true]

53d6f448a682094661d189ea84604f10?s=117&d=mm&r=g
Ömür Hakanhttps://www.omurhakan.com
Merhaba, 27 yaşındayım. Yeni yerler keşfetmeyi ve haftasonu planları yapmayı seviyorum! Bu deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak için buradayım.

Yorum Yap

Please enter your comment!
Please enter your name here

355BeğenenlerBeğen
5,280TakipçilerTakip Et
15,445TakipçilerTakip Et
313TakipçilerTakip Et
2,251TakipçilerTakip Et
115AbonelerAbone